Montaż dekoracyjnych kasetonów w salonie

Montaż dekoracyjnych kasetonów w salonie

Zmiany, na które się zdecydowałem miały być ogromne. Niby chodziło tylko o zwykły remont mieszkania, ale postanowiłem wszystko wymienić. Postawiłem też na zupełnie inny styl. Wszystko wybrałem osobiście, ponieważ miałem dobry gust i się po prostu na tym znałem.

Sufit w salonie z dekoracyjnymi kasetonami 

kasetony gdyniaPoczątkowo planowałem tylko pomalować sufit w salonie na biało, ale wpadł mi do głowy świetny pomysł, żeby kupić jakieś dekoracyjne kasetony Gdynia akurat była miastem, gdzie działał producent takich kasetonów, więc temat mogłem załatwić od ręki. Planowałem kupić kasetony w białym kolorze z jakimś ciekawym motywem. Do producenta pojechałem tego samego dnia po południu. Obok był sklep firmowy i mogłem sobie dokładnie obejrzeć wszystkie kasetony. Najbardziej spodobały mi się takie, które miały motyw kwiatowy. Wiedziałem, że będą w moim salonie na suficie wyglądały bardzo interesujące i od razu każdy, kto wejdzie do tego pomieszczenia, to zwróci na nie uwagę. Wybrałem kasetony w standardowym rozmiarze. Były kwadratowe i łatwe w montażu. Cały remont w mieszkaniu sam zrobiłem, więc wiedziałem, że kasetony również będę potrafił zamontować. Przy okazji kupiłem wszystkie niezbędne do ich montażu produkty i jak wróciłem do domu, to od razu zabrałem się do działania. Pracowałem do późnych godzin nocnych, ale na całym suficie miałem zamontowane te dekoracyjne kasetony. Salon prezentował się dokładnie tak, jak tego oczekiwałem. Byłem zadowolony, że wszystko zrobiłem samodzielnie.

Każdy znajomy, który odwiedzał mnie w mieszkaniu był pod ogromnym wrażeniem. Zmiany były ogromne i robiły niesamowite wrażenie. Miałem talent i znałem się na remontach, dlatego mogłem wszystko wykonać samodzielnie. Dzięki temu zaoszczędziłem sporo pieniędzy.

Komentarze są wyłączone