Najczęściej popijane kominki w ubiegłym roku

Najczęściej popijane kominki w ubiegłym roku

Jeden z profesjonalnych magazynów postanowił przeprowadzić taki ranking najchętniej i najczęściej wybieranych rzeczy budowlanych za poprzedni rok. Badanie wcale nie należało do takich łatwych.

Kominki są częstymi gośćmi w domkach jednorodzinnych

kominek domowyPrzecież trzeba było zebrać dane z całego kraju, ale na szczęście w naszym kraju działają znakomite urzędy statystyczne, które chętnie pomagają w przeprowadzaniu badań, a zwłaszcza w zbieraniu materiału statystycznego. Magazyn, który zajął się tym badaniem ma swoją siedzibę w Poznaniu, więc tamtejszy urząd statystyczny współpracował z tym magazynem. Może pominę cały proces zbierania tego materiału statystycznego, a przejdę już do zaprezentowania wyników. Oczywiście badanie zostało przeprowadzone spośród sklepów i firm, które zajmują się sprzedażą artykułów budowalnych, czy to w głównej mierze, czy też pobieżnie. Przeprowadzono też liczne ankiety wśród konsumentów. W wyniku całego procesu wywnioskowano, że najczęściej wybieranymi rzeczami z dziedziny budownictwa były parapety. Ja sama bym na to nie wpadła, że akurat w poprzednim roku było aż takie zapotrzebowanie na nie. Bardzo zdziwił mnie taki wynik, ale badania były przeprowadzone bardzo profesjonalnie i rzetelnie, więc nie można było powiedzieć, że wystąpiły jakieś zaniedbania w tej kwestii. Co ciekawe popularność zyskały parapety z kamienia, a nie z plastiku, czy drewna. Ciekawe czy w tym roku będą one wiodły prym.Ale moim skromnym zdaniem raczej wygra w rankingu inny wyrób budowlany. Teraz dużo się mówi o tym, że to profesjonalnie wykonane kominki z Poznania stały się bardzo popularne, ich cena kusi do ich kupienia.

Więc ja raczej bym obstawiała, że one wyprzedzą parapety w tym roku. Jak to bywa znowu mogę się bardzo zaskoczyć wynikiem. Zobaczymy może ktoś powtórzy to badanie, albo zrobi inne z nowym kryterium.

Komentarze są wyłączone