Naprawa betonowej posadzki

Naprawa betonowej posadzki

Kiedy przyjmowałem się do pracy w Warszawie cieszył i pociągał mnie ten ogromny wówczas świat. Przyjechałem z innej części Polski i dotąd nie widziałem tak okazałych budynków. To się jednak zmieniło, gdy przeprowadziłem się właśnie do Warszawy. Podejmując pracę w jednym z największych biurowców  byłem niezwykle podekscytowany. Przy naszym biurowcu wybudowany został ogromny parking. 

Betonowa posadzka na parkingu wołała o remont 

posadzki przemysłowe warszawaJako, że firm z biegiem lat powstawało coraz więcej firm, więc i parking musiał nieco zwiększyć swoją objętość. Ja sam pracuje już sześć lat i z miesiąca na miesiąc można było dostrzec, że niezbędny jest remont. Podczas obfitych opadów deszczu można zauważyć coraz to większe kałuże. Poza nimi naturalnie załamania, przez co woda także stała. Gdy jesienią i zimą wyjeżdżało się po ciemku nie jeden kierowca przeklinał, bo wpadł w dziurę starając się ją ominąć. Kiedy to wreszcie pracownicy różnych firm zgłosili to przełożonym Ci zgodnie stwierdzili, że nie ma czasu do namysłu i należy zadzwonić do zarządcy budynku aby ten wyremontował parking. Okazało się, że właściciel obiektu spodziewał się pękania płyt, bowiem parking jest już dosyć zasłużony. Na całe szczęście wszystkich posiadaczy aut nie strajkował on i po czterech dniach pojawiła się ekipa remontowa. Miejsca parkingowych było mniej, jednak wszyscy byli w stanie przetrwać te kilka dni, aby w późniejszym czasie znacznie lepiej było parkować. Zostały wykonane nawierzchnie betonowe, co nas bardzo ucieszyło. Materiał był wysokiej jakości, więc wiedzieliśmy iż będzie służył on latami.

Każdy pracownik biurowca był wdzięczny właścicielowi, bowiem dzięki temu nie musiał on już obawiać się o podwozie swojego auta. Pasy do parkowania także zostały już namalowane, nic tylko parkować.

Więcej informacji www.posadzki-uszczelnienia.pl

Komentarze są wyłączone