Naprawa sprzętów należących do DJ-ów

Naprawa sprzętów należących do DJ-ów

Serwisant sprzętu nie jest łatwym zawodem. Prawdziwy problem zaczyna się w momencie, w którym trzeba naprawić coś, co ktoś inny potrzebuje do pracy. Błędne naprawienie domowego telewizora czy radia nie niesie za sobą jakichś strasznych konsekwencji.

Pomoc dla DJ-ów

djZłe naprawienie sprzętu, którego używa DJ przy prowadzeniu wesel może się już negatywnie odbić na mojej opinii w mieście. Oczywiście Bydgoszcz jest duża i tutaj ciężko spaprać sobie opinię na zawsze – mimo to, przy naprawie takich rzeczy staram się podwójnie. Każdy DJ na wesele jako przedsiębiorca większego lub mniejszego kalibru stara się maksymalizować zyski i optymalizować koszty. Co to oznacza w praktyce? Każdy rozrywkowy dj z Bydgoszczy chce, by jego sprzęt został naprawiony jak najtaniej. Oczywiście jeśli już podejmuje się naprawy to muszę wykonać ja porządnie, niemniej proponowane przez nich stawki bywają dla mnie niemalże uwłaczające, i dopiero po negocjacjach i szczegółowym tłumaczeniu kosztów mojej działalność akceptują nieco wyższe ceny moich usług. Jeszcze nie zdarzyło mi się, by jakikolwiek DJ miał później pretensje odnośnie niewłaściwej naprawy swojego sprzętu w moim zakładzie. Dlatego też gdy przychodzą po raz kolejny nie próbują już wynegocjować maksymalnie niskiej stawki, tylko akceptują to, co zwykle proponuję klientom. Ja też nie jestem jakimś zdziercą i doskonale rozumiem, że DJ na wesele najprawdopodobniej nie jest milionerem, który na weselach gra z nudów. Staram się jak mogę by koszty były niskie przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usług.

Dlatego też cieszy mnie to, że pomimo ich chęci na oszczędzanie są w stanie zrozumieć drugiego przedsiębiorcę, który dokładnie tak samo jak oni po prostu próbuje pracować w zakresie swojej niewielkiej działalności gospodarczej i jakoś wiązać koniec z końcem.

Komentarze są wyłączone