Nie wiedziałam, że grzejnik kanałowy to dobry wybór

Nie wiedziałam, że grzejnik kanałowy to dobry wybór

Cześć Wszystkim. Dziś o tym jak to szukaliśmy z moim mężem grzejników. Jak pewnie część z Was wie, kupiliśmy niedawno mieszkanie. Szkoda albo i nie, ale czeka nas remont. Ja jestem zadowolona, za to mój mąż nieco mniej.

Czy grzejnik kanałowy na pewno będzie dobry?

grzejnik kanałowy

Staliśmy przed dosyć trudną decyzją. Chodziło o wybór odpowiedniego grzejnika do naszego domu. Na samym początku zaczęliśmy w ogóle szukać jakiś informacji na ten temat. Naprawdę po otworzeniu wyszukiwarki internetowej nie mogłam się nadziwić jak ogromna i różnorodna jest ilość produktów, form. Co najciekawsze i co mnie niesamowicie zaskoczyło to różnorodność cen – nie trzeba wydawać nie wiadomo ile by cieszyć się dobrym grzejnikiem. Rzecz kolejna to to, że kompletnie nie zdawałam sobie sprawy z tego, że grzejnik nie dość, że może być funkcjonalny to jeszcze dodatkowo może być bardzo estetyczny i dodający całemu pomieszczeniu niezwykłego uroku i blasku. Nie wiedziałam, że istnieje coś takiego jak grzejniki dekoracyjne. Zazwyczaj kaloryfer kojarzył mi się z czymś co trzeba po prostu zakryć, bo nie jest to ładne. Może i dobre, praktyczne, ale z pewnością pozbawione jakiegoś stylu. Okazało się, że mamy obecnie bardzo eleganckie grzejniki ozdobne. Nie trzeba ich absolutnie zakrywać. Jeżeli chodzi o nasze potrzeb to zależało nam też na tym, aby zajmowały one mało miejsca. Dlatego postawiliśmy na formę podłużną. Świetnie w tej roli sprawdziły się nowoczesne grzejniki kanałowe Warszawa. W przypadku naszego salonu – bardziej jest to po prostu pokój dzienny niż jakiś wzbogacony mocno salon. Jeżeli chodzi o konkretnego producenta to wybraliśmy grzejniki verano. Do łazienki daliśmy grzejniki zehnder – jest to typowe ogrzewanie łazienkowe. Ogólnie musicie wiedzieć, że postawiliśmy na proste formy i bardzo jasne barwy.

Niestety mamy mały metraż i jedynie co możemy zrobić, aby jakoś to optycznie powiększyć to użycie jasnych kolorów i zainstalowanie dobrego światła. W kuchni zamontowaliśmy grzejniki irsap. I tutaj zajęły nam one bardzo mało miejsca, bo umieściliśmy je na górze. Jeżlei idzie o koszty to zmieściliśmy się w planowanym budżecie.

Komentarze są wyłączone