Nietypowe biuro detektywistyczne

Nietypowe biuro detektywistyczne

Jestem Patrycja i dzisiaj w pracy miałam bardzo dobry dzień. Dostałam awans. Przełożony w końcu docenił moje wszystkie starania i poświęcenia. Pracuję w agencji reklamowej. Decydowałam się na bardzo wiele zleceń. Nie mam rodziny więc siedziałam po godzinach. I w końcu się udało.

Detektyw nieudacznik

detektywDostałam sporą podwyżkę i jestem kierowniczką działu. Umówiłam się z koleżanką do kina w miejscowości Warszawa i na kolacje. Muszę to uczcić. Koleżanka chciała iść na horror ja jednak zdecydowałam, że to ja dzisiaj wybieram i idziemy na komedie. W filmie było bardzo dużo śmiesznych sytuacji. W roli głównej występował mój ulubiony aktor. Zazwyczaj gra amantów tym razem był detektywem. Niestety jego sprawy, którymi się zajmował nie do końca mu wychodzili. Jego agencja detektywistyczna ledwo funkcjonowała. Gdy ktoś przychodził do niego z jakimś problem to on nie wiedziała jak dobrze do sprawy podejść. Klienci bardzo często mu rezygnowali. Ostatecznie w agencji pojawiła się jego siostra, która wzięła sprawy w swoje ręce. Biuro detektywistyczne w końcu zaczęło dobrze funkcjonować. Detektyw już nie popełniał śmiesznych błędów a klienci w końcu nie musieli rezygnować i przechodzić do konkurencji. Nowa współpracownica wprowadziła także konkurencyjne ceny, dzięki temu coraz więcej osób postanowiło im zaufać. Miałyśmy wiele możliwości żeby się pośmiać. Jeszcze nigdy mój ulubiony aktor nie grał takiego fajtłapy. Po kinie poszłyśmy na kolację.

 

Auto zaparkowałam koło detektywa, który miał swoje biuro obok restauracji, w której zawsze jadłyśmy nasz ulubiony makaron. Jakoś wcześniej nie zwracałam na to uwagi. Mam nadzieję, że ja nigdy nie będę musiała korzystać z usług takiego specjalisty. Spędziłyśmy miły wieczór. Koleżanka pomogła mi dobrze uczcić mój awans.

Więcej na stronie www.detektyw-bd24.pl

Komentarze są wyłączone