Niezwykła restauracja – sklep w moim mieście

Niezwykła restauracja – sklep w moim mieście

Ostatnio zadzwoniła do mnie przyjaciółka, która powiedziała, że na mapie naszego miasta znaleźć można świetne miejsce, zupełnie nowe. Jest to kawiarnio – restauracja połączona dodatkowo ze sklepem. Dziwny miks prawda? Ale jak się okazuje takie nietypowe połączenie bardzo dobrze sobie radzi na rynku.  

Skrzynki drewniane i meble z palet można było kupić 

meble z drewnianych skrzynekUdałam się z nią do tego miejsca i powiem szczerze – z miejsca się w nim zakochałam. Do samego wejścia prowadziła alejka pięknych, pachnących zielonych roślin. Wszystkie były wsadzone w skrzynkę, dzięki czemu bez większego problemu można było zobaczyć pierwsze ekologiczne rozwiązanie. Widać było, że właściciele są młodymi ludźmi, ponieważ zdecydowali się na wykonanie małego podestu z palet. Podejrzewam, że szczególnie latem będzie to bardzo popularne miejsca na różnego rodzaju kameralne imprezy kulturalne. Niezwykła rzecz miała miejsce wewnątrz lokalu. Okazało się, że wszelkie meble z drewnianych skrzynek jakie znajdują się w tym miejscu można bez większego problemu kupić! Zadziwiłam się ponieważ pierwszy raz słyszałam o czymś takim jak zakup mebli w restauracji. Ale zapewne wiele osób chętnie się na nie skusi. W końcu takie rękodzieło jest powszechne, modne. Coraz więcej osób chce posiadać w swoich mieszkaniach coś, czego nie ma w sieciówkach i nie jest produkowane taśmowo. Okazało się, że właścicielem tego lokalu jest młody i perspektywiczny projektant – wizjoner. Przez czas jaki spędziłam z przyjaciółką w kafejce produkty kupiły aż dwie osoby.

Projektant powiedział, że ma zamiar wypuścić linię mebli wykonanych z palet, a na specjalne zamówienie klienta wykonywane będą nawet łóżka oraz meble do sypialni. Zastanawiałam się nad tym jak takie proste rzeczy podbijają serca ludzi. 

Komentarze są wyłączone