Niezwykłe wesele dzięki pokazowi sztucznych ogni

Niezwykłe wesele dzięki pokazowi sztucznych ogni

Ostatnio miałam przyjemność uczestniczyć w weselu koleżanki. Uwielbiam, zresztą chyba jak każdy, wesela ze względu na ich niezwykły klimat i możliwość dobrej zabawy. Jednak to było naprawdę wyjątkowe. Na swój sposób każde wesele jest wyjątkowe, jednak ta para postarała się w szczególny sposób by goście na długo zapamiętali ich dzień.

Pokaz fajerwerków jako jedna z atrakcji weselnych

http://www.pokazy-fajerwerki.plNic nie zapowiadało tego, że przyjęcie weselne będzie inne, aniżeli inne tego typu imprezy. Po przybyciu na salę, na wszystkich czekał obiad, po którym zaczęła się zabawa i tańce. Zespół muzyczny prowadzący wesele zapraszał gości do typowych weselnych zabaw, jednak gdy chwilę przed północą poproszono gości o wyjście na zewnątrz nikt nie spodziewał się takiej niespodzianki. Wszyscy zgromadziliśmy się przed restauracją, a równo o północy rozbrzmiała muzyka, a w jej rytm rozbłysł na niebie pokaz fajerwerków. Sztuczne ognie rozstrzelały rozświetlając niebo, dostarczając przy tym nie małej atrakcji gościom. Zdecydowanie był to świetny pomysł, który uczynił to wesele wyjątkowym. Efektywny pokaz sztucznych ogni na długo zostanie w mojej pamięci i muszę szczerzę przyznać, że od paru lat nie doświadczyłam takich wrażeń wizualnych nawet podczas Sylwestra. Gdy goście wrócili na salę, wszyscy dyskutowali tylko o pokazie pirotechnicznym. Bardzo chciałabym wykorzystać ten efekt wizualny i na moim weselu, ponieważ zrobił on na mnie ogromne wrażenie. 

Była to definitywnie najlepsza atrakcja tego wesela i nic co dalej się wydarzyło nie było jej wstanie przebić. Bardzo romantyczny był również akcent z puszczaniem tak zwanych latających lampionów szczęścia przez młodą parę w czasie pokazu. To było naprawdę udane przyjęcie, dopięte co do ostatniego guzika.pamiętać.

Zainteresowanych pokazem sztucznych ogni zapraszam na stronę http://www.pokazy-fajerwerki.pl

Komentarze są wyłączone