Nowa wizytówka – projektowanie wizytówek

Nowa wizytówka – projektowanie wizytówek

Już od bardzo dawna planowałam zaprojektowanie nowej wizytówki. Jednak jakoś ciągle albo nie miałam czasu podjechać do grafika albo zupełnie o tym zapominałam. Tak przez prawie trzy czy nawet cztery miesiące używałam mojej starej wizytówki stworzonej jeszcze z pięć lat temu, gdy zaczynałam pracę jako księgowa.

Projektowanie wizytówek – łatwe i przyjemne

projektowanie wizytówek

Nie była ona aż taka zła ale niczym szczególnym nie przyciągała uwagi. Była prosta, w kolorze brązu i bieli. Spotkałam się z moją przyjaciółką w pewien weekend w cukierni. Bardzo długo się nie widziałyśmy więc musiałyśmy sobie wiele opowiedzieć. Okazało się. że jej nowo powstała firma odnosi naprawdę wielkie sukcesy. Wspomniała też coś, że kreator wizytówek, którego używała sprawdził się niezwykle dobrze. Zapytałam o jaki kreator jej chodzi, ponieważ nie bardzo rozumiałam. Wytłumaczyła mi, że powstał program do wizytówek. Można nie wychodząc z domu czy z biura stworzyć własną wizytówkę.Tanie projektowanie wizytówek w tym programie jest bardzo proste i przyjemne. I przede wszystkim darmowe. Jedynie musiałam później zapłacić za wydrukowanie ich u grafika ale to już kwestia indywidualna. Pomyślałam, że to dobra okazja żeby w końcu zmienić moją wizytówkę. Następnego dnia włączyłam wizytówki online. Moja koleżanka nie kłamała zachwalając ten program. W godzinę stworzyłam nową wizytówkę. Przy zamknięciu programu zauważyłam opcje wizytówki wzory. Można było wybrać stworzony już szablon z trzydziestu już gotowych. Szkoda, że tak późno zwróciłam na to uwagę. Jednak jestem bardzo zadowolona z mojej nowej wizytówki.

W końcu z dumą wyjmuję ją i przekazuję klientom. Nie muszę się już niczego wstydzić. Poleciłam ten program moim znajomym i z tego co wiem kilka osób skorzystało z niego. Mieli równie pochlebne zdanie na ten temat jak ja.

Komentarze są wyłączone