Nowoczesna fotografia w Kielcach

Nowoczesna fotografia w Kielcach

Gdy urodziło nam się drugie dziecko, postanowiliśmy wraz z mężem, że zdecydujemy się na sesję zdjęciową, która pozwoli nam uwiecznić jedno z najważniejszych chwil naszego życia. Długo szukaliśmy odpowiedniego fotografa, który miałby nie tylko duże pojęcie odnośnie robienia zdjęć noworodkom, ale również cechowałby się nietuzinkowym podejściem do fotograficznej sztuki.

Nasz najlepszy fotograf

fotograf z KielcGdy szukaliśmy odpowiedniej osoby, z pomocą przyszła mi moja przyjaciółka, która podpowiedziała, że istnieje pewien fotograf z Kielc mający nie tylko wybitne umiejętności, ale również cechuje go bardzo dobre podejście do dzieci. Gdy zobaczyłam zdjęcia jakie wykonał jej dzieciom, od razu wiedziałam, że również chciałbym skorzystać z jego usług. Fotografie były przepiękne, natomiast maluszek wyglądał na nich na spokojnego i szczęśliwego. Od razu zadzwoniłam do poleconego fotografa i umówiliśmy się na dogodny dla nas termin. Gdy przyjechaliśmy do studia okazało się, że jest tam specjalny pokój dziecięcy, który sprawia, że najmłodsi mogą poczuć się jak u siebie w domu. Dodatkowym plusem było niesamowite podejście fotografa do dzieci – moja mała Julia nawet nie zapłakała gdy zobaczyła obcego człowieka choć zazwyczaj bardzo się wtedy denerwuje. Jednak okazało się, że dzięki umiejętnościom naszego fotografa, zarówno Julka jaki Przemek, poczuli się bardzo zrelaksowani, co przyniosło pozytywne rezultaty w postaci przepięknych zdjęć. Muszę jeszcze dodać, że bardzo zaskoczyła mnie szybkość realizacji zamówienia. O ile obawiałam się, że na gotowe zdjęcia będziemy czekać kilka miesięcy, nasz fotograf wyrobił się w niecałe 3 tygodnie. Dodatkowo dostaliśmy również rabat na kolejną sesję, która miałaby przypadać na trzecie urodziny naszego starszego dziecka.

Powiem szczerze, że jestem zachwycona nie tylko umiejętnościami wybranego fotografa, ale również samą możliwością umówienia się na profesjonalną sesję wraz z rodziną. Zdjęcia, które otrzymaliśmy były przepiękne, delikatne oraz bardzo interesujące, dlatego niezwłocznie kupiliśmy odpowiednie ramki i zawiesiliśmy nasze piękne fotografie na ścianach salonu.

Komentarze są wyłączone