Nowy hotel w okolicy z telewizorami

Nowy hotel w okolicy z telewizorami

W miejscowości, w której mieszkam został otworzony nowy hotel. Hotel ten wzbudził ogromne poruszenie wśród mieszkańców, gdyż co tu dużo mówić, miejscowość w której mieszkam nie jest taka typową miejscowością turystyczną i raczej tłumy turystów tutaj nie przybywają.

Najnowocześniejsze telewizory hotelowe w pokoju

telewizory hoteloweHotel, który został otworzony należy do bardzo bogatego człowieka, który ma sieć hoteli w całym kraju i hotele te słyną z tego, że są one hotelami o podwyższonym standardzie. W sumie większość miejscowych ludzi ucieszyła się z faktu, że zostanie tutaj otworzony hotel, ponieważ będą nowe miejsca pracy dla ludzi, a poza tym może w tej naszej mieścinie dzięki temu rozwinie się turystyka i zaczną przyjeżdżać turyści. Ja w tym nowo wybudowanym hotelu nigdy nie byłam, ale za to przy jego budowie i wykańczanie pracował mój mąż, który zachwycał się nim bardzo. Podobno cena, którą zainwestowano w ten hotel zwala z nóg. Ponoć same zamontowane zamki hotelowe były droższe niż niejeden dom w naszym mieście. Z tego, co mój mąż mówi, to ten hotel sam obsługuje centrale telefoniczne, co jest plusem, ponieważ dzięki temu będzie lepszy zasięg w miejscowości. Nawet w tym właśnie hotelu zamontowano lokalizator gps, dzięki któremu można zlokalizować po numerze rejestracji samochody, które podjeżdżają pod parking hotelowy. Mój mąż tam głównie w tym hotelu, jak mówi montował zamki elektroniczne w drzwiach każdego z pokojów hotelowych i mówi mi, że z taką technologią jeszcze nigdy nie miał do czynienia, zamki te podobno były produkowane na specjalne zamówienie we Francji. Do tego, zgodnie z opowieściami mojego męża w każdym pokoju znajdują się po dwa najnowocześniejsze wytrzymałe telewizory hotelowe, także to wszystko musi robić naprawdę ogromne wrażenie.

Mam nadzieję, że uda mi się kiedyś tam pójść i zobaczyć, jak to wszystko wygląda. Może kiedyś, zwłaszcza jak otworzą tam strefę spa, to zaszaleję i wykupię sobie właśnie tam kilka fajnych zabiegów.

Komentarze są wyłączone