Nowy samochód a skup zużytych akumulatorów

Nowy samochód a skup zużytych akumulatorów

Gdy tylko zdałam na prawo jazdy tata obiecał, że kupi mi samochód. Zdawałam sobie sprawę, że nie będzie to jakiś nowy i szybki samochód. Jednak i tak cieszyłam się bardzo, że mam takich rodziców, że ufają mi już na tyle, że dostanę swój własny samochód.

Skup zużytych akumulatorów i zakup części

skup zużytych akumulatorów Będę w ten sposób naprawdę bardzo niezależna. Żadna z moich koleżanek po egzaminie nie otrzymała samochodu. Wszystkie dziewczyny zazdrościły mi tego najbardziej, że teraz będę mogła sama jeździć do szkoły samochodem. Gdy dostałam samochód byłam na pewno najszczęśliwszą osobą we Wrocławiu a może i na całym świecie. Na pierwszą wycieczką za miasto zabrałam rodziców i chyba wszystkim się to podobało. Szybko jednak w moim samochodzie popsuł się akumulator. Samochód nie był nowy także nie było to nic dziwnego. Tata dał mi pieniądze i powiedział żeby kupiła gdzieś nowy. A ja zobaczyłam, że we Wrocławiu znajduje się bezkonkurencyjny skup zużytych akumulatorów we Wrocławiu i tam też można od razu kupić nowy. Ten skup zużytych akumulatorów należał zresztą do ojca mojego kolegi. Inaczej raczej nie miałabym pojęcia, że takie miejsca istnieją. Ten skup akumulatorów wyglądał jak sklep z częściami do samochodów czyli nic nadzwyczajnego. Jednak gdy oddałam swój stary akumulator otrzymałam naprawdę sporą zniżkę na zakup nowego. Ten skup akumulatorów to bardzo dobry pomysł no przynajmniej z mojej perspektywy. Gdy wróciłam do domu z nowym akumulatorem tata zapytał się mnie ile on kosztował. Zdziwił się bardzo tym, że zapłaciłam tak mało i od razu podejrzewał że kupiłam jakiejś złej firmy. Powiedziałam jednak dlaczego tak się stało i tata powiedział, że lepiej postąpić nie mogłam.

A resztę pieniędzy mogłam wydać na paliwo do mojego samochodu. Od momentu gdy dostałam samochód naprawdę bardzo dużo pieniędzy zaczęłam wydawać na paliwo.

Komentarze są wyłączone