Nowy sklep z ogrzewaniem na podczerwień

Nowy sklep z ogrzewaniem na podczerwień

Mieszkam na jednym z Katowickich osiedli, gdzie jakiś czas temu powstała nowa galeria handlowa. Znajduje się w niej mnóstwo sklepów oraz barów. Moją uwagę przykuł jednak sklep, który oferuje ogrzewanie na podczerwień.

Ogrzewanie na podczerwień i korzystny wpływ

ogrzewanie na podczerwieńSłyszałam kiedyś o takim rozwiązaniu, dlatego postanowiłam się z nim dokładniej zapoznać. Udałam się więc do tego nowego sklepu. W środku były dostępne różne panele grzewcze, które można montować na wiele sposobów. Były także grzejniki na podczerwień, które nie zajmowały tak wiele miejsca jak klasyczne grzejniki. Ponadto cały sklep miał zamontowane skuteczne ogrzewanie na podczerwień, dzięki czemu klienci na własnej skórze mogli odczuć korzystny wpływ tego rozwiązania. Przyznam, że jak tylko weszłam do środka to od razu zauważyłam znaczną różnicę temperatur. Panele grzewcze, które ogrzewały sklep, równomiernie rozprowadzały ciepło, co można było odczuć od razu. Kiedy stałam w środki i przeglądałam grzejniki na podczerwień, to podszedł do mnie sprzedawca, ażeby zaoferować pomoc. Zanim tutaj przyszłam to nie planowałam zakładać ogrzewania na podczerwień a jedynie chciałam się rozejrzeć. Po tym, jak zobaczyłam jak panele grzewcze ogrzewają cały sklep, od razu zmieniłam zdanie. Powiedziałam sprzedawcy, że interesuje mnie ogrzewanie na podczerwień do mieszkania na ostatnim piętrze. Mieszkam w centrum Katowic i am trzypokojowe mieszkanie. Sprzedawca zaoferował mi grzejniki na podczerwień, które łatwo się montuje i idealnie sprawdzą się w moim mieszkaniu, Nie wiedziałam ile kosztują takie grzejniki na podczerwień i przez moment się zawahałam.

Postanowiłam jednak zapytać i się bardzo zaskoczyłam. Cena była dość korzystna, dlatego zdecydowałam się na zakup. Co więcej, montaż jest w cenie, więc będę miała wszystko załatwione.

Komentarze są wyłączone