Ochronne kamizelki z nadrukiem

Ochronne kamizelki z nadrukiem

W związku z zasadami BHP trzeba pamiętać o tym, aby nasi pracownicy mieli odpowiednie kamizelki ochronne. Skoro nasi pracownicy pracują poza terenem firmy, warto jest również zadbać o właściwą reklamę. Na takich kamizelkach można przecież wykonać nadruk, który może mieć swoje zastosowanie w marketingu. Polecam to rozwiązanie, gdyż jest ono bardzo tanie, a przy okazji skuteczne.

Nadruk na kamizelce ochronnej

kamizelki ochronne z nadrukiemKamizelki ochronne są stosowane na budowach oraz podczas innych prac, które wykonuje się w terenie. Dzięki tym kamizelkom można od razu zlokalizować jakiegoś pracownika. Kamizelki ochronne z nadrukiem powinny być przygotowane tak, aby pracownik, który ma akurat kamizelkę ubraną informował wszystkich dookoła, z jakiej jest firmy. Oczywiście na takiej kamizelce można mieścić więcej informacji, jednakże traktujmy je bardziej jako marketing informacyjny. Na kamizelce z nadrukiem powinien znaleźć się logotyp przedsiębiorstwa lub jego nazwa. Dzięki temu nie ma problemu z zapamiętaniem, jak nazywa się firma oraz czym się zajmuje. Można podać również adres, który będzie łatwy do zapamiętania. na samym dole warto jest umieścić takie informacje, jak numer telefonu lub adres internetowy przedsiębiorstwa. Dzięki temu kamizelka z nadrukiem będzie naprawdę dobrze się prezentować i o to właśnie chodzi. Tego typu kamizelki są dobre, jeśli chodzi o ich cechy funkcjonalne.

Takie kamizelki nie są szczególnie drogie. Wyprodukowanie jednej kosztuje około dwóch złotych, natomiast zrobienie nadruku to kwestia pięćdziesięciu groszy. Warto jest zainteresować się taką formę swojej reklamy, ponieważ dzięki temu wiele osób dowie się, że Twoja firma jest na rynku i prężnie działa. Możesz kupić taką kamizelkę w agencjach poligraficznych, które wykonuję te nadruki.

Komentarze są wyłączone