Odświeżamy i urządzamy mieszkanie czyli solidne meble biurowe

Odświeżamy i urządzamy mieszkanie czyli solidne meble biurowe

Mieszkam w bloku od dwóch lat. Przeprowadziliśmy się z mężem po ślubie do mieszkania, które kupiliśmy na kredyt. Mieszkamy i pracujemy w miejscowości Szczecin. Dobrze zarabiamy i przez dwa lata odkładaliśmy pieniądze żeby przeprowadzić gruntowny remont.

Meble biurowe to nie dla mnie

meble biuroweOd czasu wprowadzenia nic w mieszkaniu nie robiliśmy. Wymagało odświeżenia i zamówienia nowych mebli. Remont zaczęliśmy od naszej sypialni. Postanowiliśmy zostawić tam tylko duże łóżko i zamówiliśmy meble na wymiar. Dwie szafy jedna dla mnie i druga dla męża. Nie będziemy się kłócić o miejsce i będzie dzięki temu porządek. Meble na wymiar to dobre rozwiązanie bo stolarz projektuje je w taki sposób żeby wykorzystać każdą przestrzeń i klient był zadowolony. Po sypialni zabraliśmy się za salon i kuchnię. W salonie zmieniliśmy kanapę na bardzo ekskluzywny narożnik. Dokupiłam już do niego kilkanaście kolorowych poduszek. Będę robić duże wrażenie. Zamówiliśmy stół z krzesłami i małą szafkę pod telewizor. W kuchni będzie więcej pracy. Nasza kuchnia jest dosyć spora i chcemy tam wydzielić miejsce do jedzenia. Szafy chcielibyśmy mieć do sufitu a wszystkie sprzęty pochowane. Meble kuchenne chcemy żeby były nowoczesne i w białym kolorze. Widziałam zielone kafelki z fioletowymi kwiatami i bardzo mi się spodobały. Meble kuchenne muszą zatem być białe żeby w kuchni nie było zbyt kolorowo. Solidne meble biurowe szczecin nas nie interesowały. Stolarz pozapisywał wszystkie nasze prośby. Wymierzył pomieszczenia i ma nam internetowo przesłać propozycję urządzenia salonu, sypialni i kuchni.

Już nie mogę się doczekać. Mam nadzieje ze nasz budżet to wytrzyma a efekt końcowy będzie taki jaki sobie wymarzyłam. Mamy już projekt i jesteśmy bardzo zadowoleni. Remont skończymy za trzy tygodnie a później parapetówka.

Komentarze są wyłączone