Odzież robocza i moja praca

Odzież robocza i moja praca

Jestem Iza. Ostatnio miałam małe problemy zdrowotne z nogą. Skręciłam sobie na weselu znajomych. Zabawa była na prawdę bardzo fajna. Dobrze, że stało się to dopiero nad ranem. 

Odzież robocza musiała na mnie poczekać

odzież roboczaSzłam do łazienki i źle stanęłam. Noga mi się wykrzywiła a potem to już jechałam na pogotowie. Na szczęście to nie było nic poważnego. Dostałam dwa tygodnie zwolnienia i teraz muszę leżeć i się oszczędzać. Pracuję w firmie w miejscowości Bydgoszcz. Moja firma zajmuje się sprzedażą odzieży bhp. Pracuję na stanowisku handlowca.
Jako handlowiec do moich obowiązków poza kontaktem telefonicznych z klientami, szukaniem nowych rynków zbytu należy także jeżdżenie po klientach. Dogadałam się z szefem, że chciałabym wykonywać swoje obowiązki ale tylko prze telefon. Nie wytrzymałabym dwóch tygodni tylko leżąc. Miałam telefon służbowy więc jak najbardziej nic nie stało na przeszkodzie żeby z klientami rozmawiać i sprzedawać im nasze najlepsze artykuły bhp.
Odzież bhp była szyta przez naszych najlepszych producentów. Odzież ochronna spełniała wszystkie unijne wymogi. Profesjonalna odzież robocza Bydgoszcz była dostosowana do pór roku. Teraz mieliśmy lato więc klienci zamawiali koszulki z krótkim rękawem i krótkie spodnie. Odzież robocza sprzedawała się bardzo dobrze. Trzeba było mieć tylko dobrych klientów. Lubiłam kontakt z ludźmi więc nie miałam problemu, żeby dobrych i sprawdzonych klientów sobie znaleźć. Sklep bhp był otwarty od poniedziałku do piątku od ósmej do szesnastej. Bardzo często w nim umawiałam się z klientami na negocjacje cen na artykuły bhp. Dzisiaj jak dzwoniłam to informowałam, że kontakt przez dwa tygodnie będzie tylko telefoniczny, ponieważ mam skręconą nogę.

Każdy życzył mi szybkiego powrotu do zdrowia. Szef był bardzo zadowolony z moich wyników. Dostałam premie.

Komentarze są wyłączone