Opalenizna przez cały rok

Opalenizna przez cały rok

Marzeniem wielu z nas jest możliwość noszenia opalenizny na skórze nie tylko w sezonie letnim. Kilkanaście lat temu opcja całorocznej opalenizny pojawiła się w zasięgu naszych możliwości dzięki pierwszym solariom. Szybko jednak okazało się, ze wciąż pozostaje grono nieusatysfakcjonowanych – z wielu różnych przyczyn – klientów. Z tego też powodu na rynku pojawiły się samoopalacze.

Opalanie przy pomocy metody natryskowej

sprzęt do opalania natryskowegoW odpowiedzi na oczekiwania klientów, na rynku usług pojawiło się opalanie natryskowe. W metodzie ten potrzebny jest, co oczywiste, odpowiedni sprzęt do opalania natryskowego, przy pomocy którego otrzymamy bezpieczny efekt opalenizny na naszej skórze. Dlaczego mówimy, że opalanie natryskowe jest bezpieczne? Ponieważ jest to opalanie bezsłoneczne i polega na nałożeniu na skórę delikatnej mgiełki opalającej. Preparat brązujący jest aplikowany przy pomocy odpowiedniego sprzętu, w specjalnie przygotowanej do tego kabinie w gabinecie kosmetycznym. Sam środek brązujący charakteryzuje się właściwościami nawilżającymi, nie powodując zarazem przebarwień ani reakcji alergicznych. W przypadku metody natryskowej, opalenizna osiągana jest wskutek reakcji chemicznej z aminokwasami znajdującymi się na naszym naskórku, dzięki czemu jest to opalenizna w pełni bezpieczna, w odróżnieniu od tej osiąganej przy pomocy promieniowania ultrafioletowego. Jeśli więc zapragniemy, by nasza skóra nabrała odrobinę ciemniejszego odcienia, na pewno warto przeanalizować metodę opalania natryskowego.

Obecnie, jeśli chodzi o opalanie natryskowe, możemy również wykonywać je w naszym domowym zaciszu, ponieważ producenci sprzętu do opalania natryskowego, udostępnili na rynku jego domową wersję. Jeżeli chcemy zawsze cieszyć się opalenizną, może być to ekonomiczniejsze dla nas rozwiązanie.

Komentarze są wyłączone