Opisuję w szkole zawód grafologa i badania pisma

Opisuję w szkole zawód grafologa i badania pisma

Każdy z nas miał sobie wybrać jakiś zawód i go opisać. Wybór był dowolny, dlatego każdy wybrał coś, co go bardzo interesowało. Mnie interesuje grafologia, ponieważ mój starszy brat pracuje jako grafolog i dlatego ten właśnie zawód postanowiłem opisać.

Badanie pisma jest fascynujące

badanie pismaJeżeli chodzi o badanie tekstu, to brat na pewno mi wszystko dokładnie opowie, dzięki czemu napiszę wszystko bardzo precyzyjnie. Mój brat jest bardzo zajęty, ale obiecał w weekend poświęcić mi czas i pomóc. Brat opowiedział mi, że podczas badania pisma dokładnie studiuje tekst pod kątem różnych cech takich jak na przykład wielkość liter czy kąt nachylenia a także zwraca uwagę na nacisk narzędzia pisarskiego. Nie wiedziałem, że grafologia jest aż tak precyzyjna i cieszę się, że brat mi wszystko wyjaśnił. Poza tym to grafolog sprawdzający osobę, wymaga od niego, by ten sam tekst napisał zarówno prawą jak i lewą ręką. Dla mnie te informacje są niesamowite i wiem, że jak opiszę badanie tekstu, które wykonuje taki grafolog to nauczycielka na pewno będzie pod ogromnym wrażeniem. Ja sam jestem. Taki grafolog to pracuje przy różnych sprawach i tak naprawdę wymaga się od niego ogromnej precyzyjności. Praca grafologa jest bardzo odpowiedzialnym zajęciem. Jestem przekonany, że w klasie pomocne badanie pisma opiszę jako jedyny. Niewielu uczniów ma kogoś w rodzinie, kto jest grafologiem a mój brat jest naprawdę świetny w swoim środowisku. Zresztą zawsze go interesowała grafologia a ja coś czuję, że pójdę w jego ślady. Też chciałbym pracować jako grafolog i wykonywać takie badanie pisma w różnych sprawach. Na końcu wypracowania o tym napiszę.

W sumie to już powoli musimy się zastanawiać na wyborem kierunku studiów i na pewno zaimponuję nauczycielce, że mam już sprecyzowane plany na przyszłość.

Odwiedź stronę http://www.e-grafolog.pl/

Komentarze są wyłączone