Otwarcie sklepu w centrum handlowym

Otwarcie sklepu w centrum handlowym

Wszyscy zawsze mi mówili, że jestem i będę kobietą sukcesu. Często to czym się zajmowałam zamieniało się w złoto a moje pomysły na biznes zawsze wypalały. Gorzej było, że przy okazji i ja się wypaliłam i niestety ale sprzedawałam swoje udziały. Tym razem pomyślałam o otwarciu sklepów dla dzieci. 

Kocyki minky, pościele dla dzieci a także zabawki 

producent pościeli dziecięcejStwierdziłam, że na rynku brakuje takiego sklepu w którym zarówno rodzic jaki i dziecko czuli się bardzo dobrze. Co to oznacza? Przede wszystkim fakt, że albo dzieci biegają pośród wielu zabawek i rodzice nie potrafią nad nimi zapanować albo znudzone dzieci broją pośród regałów, bo rodzice bardzo długo wybierają ciuchy czy jakieś rzeczy. Postanowiłam wynająć przestrzeń w centrum handlowym i otworzyć właśnie taki sklep wydzielony na strefy. Tam, gdzie rządzić będą dzieci zatrudniona zostanie animatorka zabaw. Wydaje mi się, że to dobry pomysł ponieważ rodzice wówczas będą mogli spokojnie wykonać zakupy. Będą mieli pewność, że dzieci znajdą się pod najlepszą opieką. W strefie dla rodzica mam zamiar ułożyć wszystkie rzeczy, które potrzebne będą do skomponowania wyprawki. Chcę skupić się na kocykach micky oraz pościeli dla dzieci. Moja kuzynka jest znanym producentem, więc ceny w moim sklepie będą wabić i przyciągać. Poza tym naturalnie kosmetyki dla niemowląt jak również w perspektywie czasu mebelki. Nawiązuje teraz kontakty z producentami odzieży dla dzieci. Nastawiam się jednak na największy ruch przy kocykach i pościelach, ponieważ mój sklep również będzie nazywał się minky.

Liczę na to, że zarówno dzieci jak i dorośli przyjmą z uśmiechem i serdecznością mój pomysł a odwiedzać będą mnie licznie. Moi znajomi są pewni, że sklep osiągnie sukces. Z atrakcyjnymi cenami pościeli i kocykami minky nie ma innej opcji. 

Sprawdź www.sklep-emka.pl ofertę

Komentarze są wyłączone