Pasjonująca lekcja z kamerzystą ślubów

Pasjonująca lekcja z kamerzystą ślubów

Tym razem dla moich uczniów przygotowałem coś zupełnie nowego. Przede wszystkim na moje zajęcia przyszedł kamerzysta i to całkiem znany w chwili obecnej, który opowiedział o swoich początkach i o tym jak rozwinęła się jego kariera.

Kamerzysta i uchwycenie chwili

kamerzystaDzieci bardzo się interesowały na czym polega jego filmowanie, przy jakich filmach pracował. A on wszystkie dzieci zaskoczył, ponieważ na początku miał małą firmę w Lublinie, którą było wideofilmowanie. Dzieci aż się zaskoczyły, gdy usłyszały, że na początku uskuteczniał filmowanie ślubów, a nie filmów sensacyjnych jak w tej chwili. Mój prelegent stwierdził, że jako kamerzysta na wesele nauczył się bardzo wiele, w zasadzie to pomogło mu budować kamerą napięcia i świetnie uchwycenie kadrów. Powiedział, że filmowanie ślubów to moment przez który musi przejść każdy kamerzysta, że to świetna praktyka. Dzieci w osłupieniu słuchały jego anegdot jakie mu się przytrafiały kiedy jego wideofilmowanie pojawiało się na ślubach przeciętnych par z Lublina, a kiedy zaczął pracować na ślubach celebrytów. Imponowało to głównie dziewczętom, które spragnione wiadomości z takich ślubów, przekrzykiwały się z pytaniami. Jednak, mój kamerzysta powiedział, że o wszystkim już pisały portale plotkarskie i on nie będzie udzielał takich informacji. Opowiadał też z jakimi trudnościami czasami musi się borykać taki kamerzysta na wesele, ponieważ nie zawsze pod obiektyw wchodziły postacie, które mogły dopieścić estetycznie wydarzenie. Miał swoje kredo, ponieważ filmowanie ślubów, to przede wszystkim uwiecznienie szczęścia, to radość, śmiech i łzy ze wzruszenia.

Dziewczęta znowu aż zamruczały z zachwytu nad tym co mówił kamerzysta. Wiadomo, wrażliwa dusza z Lublina. Opowieściom nie było końca, ale lekcja ma swój krótki czas.

To załatwiła firma Fotoifilm z Lublina

Komentarze są wyłączone