Podejmuję zatrudnienie w firmie remontowej

Podejmuję zatrudnienie w firmie remontowej

Jak jechałem do urzędu pracy, żeby się zameldować to nawet nie wiedziałem jak ten dzień wpłynie na moje przyszłe życie. W Bydgoszczy jest mnóstwo ofert pracy, jednak bez doświadczenia i co ważne odpowiedniego wykształcenia nie jest mi łatwo coś znaleźć.

Zacznę pracę w firmie remontowej

firma remontowaKiedy już dojechałem na miejsce i czekałem w kolejce to zaczepił mnie jakiś facet. Zapytał czy potrafię wykonywać remonty, ponieważ jego firma remontowa szuka pracowników do pracy. Już zamieścił na tablicy ogłoszeń informację, ale kiedy mnie zobaczył to postanowił zapytać. Powiedziałem, że robiłem jakieś drobne remonty, ale nie mam doświadczenia i nie wiem czy będę się nadawał. Faceta to nie zniechęciło, ponieważ wręczył mi swoją wizytówkę i zapewnił, że przeszkoli mnie odpowiednio i będę mógł samodzielnie pracować dla niego. Postanowiłem skorzystać z tej szansy, która zapewne już więcej się nie powtórzy. W domu sprawdziłem jego usługi remontowe, żeby mieć pewność, że ta godna polecenia firma remontowa z Bydgoszczy rzeczywiście istnieje a facet nie ściemnia. Dowiedziałem się wielu ciekawych informacji. Jego firma remontowa ma najwięcej pozytywnych opinii a swoje usługi remontowe świadczą nie tylko w Bydgoszczy, ale na terenie całego województwa. Widziałem w sieci nawet zdjęcia jak zostały wykonane remonty przez jego pracowników i byłem pod wrażeniem. Od razy zadzwoniłem na numer telefonu z wizytówki i zapytałem o zatrudnienie. Następnego dnia już byłem u faceta w firmie i podpisałem umowę o pracę. Na początku będę się przyglądał jak jego ludzie wykonują remonty i będę pracownikiem pomocniczym.

Cieszę się, że zatrudniła mnie ta firma remontowa, ponieważ dzięki temu odmieniło się całe moje życie. Mam stałe dochody i zarabiam naprawdę dobre pieniądze. Mogę sobie pozwolić teraz na wszystko, bo mnie stać.

Komentarze są wyłączone