Podpisuję umowę z producentem Weber

Podpisuję umowę z producentem Weber

 

Pracuję w firmie mego ojca. Zatrudnił mnie zaraz po studiach i dał stanowisko przedstawiciela handlowego. Mimo, iż jestem synem szefa to nie mam żadnych specjalnych i jestem traktowany tak samo jak inni pracownicy co mi odpowiada.

Dostałem rabaty od producenta Weber z Warszawy

Broil King z WarszawyDla naszej firmy pozyskuję klientów, z którymi podejmujemy stałą współpracę. Sprzedajemy produkty tylko sprawdzonych producentów i dzięki temu wiemy, że mamy towar doskonałej jakości. Facet, z którym chcę podpisać umowę to producent Weber z Warszawy, który jest bardzo ceniony w branży i wiem, że jak uda mi się zdobyć ten kontrakt to ojciec będzie na pewno bardzo zadowolony. Załatwiłem po drodze kilka spraw związanych ze sprzedażą i pojechałem do tego producenta. Liczyłem, że na miejscu uda mi się wszystko załatwić. Spotkanie odbyło się z przedstawicielem firmy, któremu podałem szczegółowe warunki współpracy, które by nas interesowały. Facet umówił mnie na spotkanie bezpośrednio z szefem i wiedziałem, że to bardzo dobrze rokuje. W dniu spotkania z prezesem byłem bardzo podekscytowany. Nikomu nie mówiłem w firmie, że mam na oku producenta Weber z Warszawy. Jak uda się podpisać umowę to wtedy dopiero się pochwale. Facet, z którym rozmawiałem okazał się młodym i bardzo otwartym człowiekiem. Dzięki temu bardzo łatwo udało nam się zbudować fajne relacje. Facet pokazał mi jak przebiega produkcja takich rzeczy jak grille Weber w jego firmie i potwierdził, że moje warunki podpisania umowy są dla niego odpowiednie. Zgodził się ją podpisać od razu.

Dostałem nawet rabaty jako świeży klient. Kiedy w firmie się wszystkim pochwaliłem to byli zaskoczeni. Nikt nie sądził, że uda mi się zdobyć tak dużego klienta. Pokazałem, że stać mnie na wiele. Ojciec jest również ze mnie dumny.

 

Komentarze są wyłączone