Pomagam sąsiadowi przy zakładniu siatki na ptaki

Pomagam sąsiadowi przy zakładniu siatki na ptaki

Od kilku miesięcy dom obok nas stał pusty. Niedawno wprowadziła się tam nowa rodzina, która jest bardzo sympatyczna. Mieli sporo pracy do wykonania, ponieważ dom, a zwłaszcza podwórko i ogród należało doprowadzić do ładu.

Siatka na ptaki łatwa w montażu

siatka na ptakiSąsiad, to starszy facet i bardzo szybko się zaprzyjaźniliśmy. Podczas jednego spotkania zaoferowałem, że mu chętnie pomogę. Musi kupić siatki ogrodzeniowe a ja doskonale wiem jak się je montuje. Pomogłem mu ze wszystkim co pozwoliło na zaoszczędzenie sporej kwoty na inne wydatki. Kupiona do tego celu została siatka cieniująca, która również jest zamontowana na mojej posesji. Jestem z niej zadowolony i od razu ją poleciłem sąsiadowi. Kiedy wszedłem do jego ogrodu to od razu zauważyłem, że siatka na krety będzie konieczna. Na terenie całego ogrodu były kopce i wiedziałem, że tylko siatka przeciw kretom sobie poradzi z tym problemem. Sąsiada również zainteresowała siatka na ptaki, ponieważ w miejscu gdzie poprzednio mieszkał miał problem z ptactwem i chce zawczasu się zabezpieczyć. Zgodziłem się z nim, że to doskonały pomysł i kupiliśmy wszystkie niezbędne produkty. Siatka cieniująca była w tym czasie w promocji i sąsiad zakupił więcej metrów, ażeby mieć na wszelki wypadek. Sąsiadowi została polecona w sklepie doskonała siatka na krety i od razu tego samego dnia ją zamontowałem. Sąsiad był mi bardzo wdzięczny za pomoc i przyznał, że sam na pewno by sobie z tym nie poradził. Siatki ogrodzeniowe zamontowaliśmy wspólnie, ponieważ był spory teren do zabezpieczenia a chcieliśmy ze wszystkim się wyrobić w jeden dzień.

Siatka na ptaki, którą kupił sąsiad była bardzo łatwa w montażu i nie zajęło to nam dużo czasu. Raz dwa wszystko zostało ogarnięte i wieczorem mogliśmy się spokojnie zrelaksować przy zimnym piwku.

Więcej na http://siatkiplastikowe.com.pl

Komentarze są wyłączone