Pomagam w sprzedaży części samochodowych

Pomagam w sprzedaży części samochodowych

Mój tata prowadzi sklep z częściami do różnych modeli aut. jego firma bardzo dobrze się rozwija. Tata ostatnio zaczął wspominać o zmianie lokalizacji. Postanowiłam mu w tym pomóc. Poszukałam w gazecie lokalnej kilku najlepszych ofert, które spełniały by wymagania. Lokal musiał być większy i w lepszej lokalizacji.

Tata sprzedaje części do aut

peugeot czesci do autaUdało mi się wynegocjować bardzo dobre warunki na wynajem nowego lokalu. Uwielbiałam pomagać mojemu tacie w prowadzeniu firmy. Wiedziałam, że tata prowadzi ten sklep z myślą o naszej rodzinie. Ja byłam jedynaczką więc prędzej czy później tata na pewno mi przekaże prowadzenie sklepu dlatego chciałam w miarę możliwości jak najwięcej wiedzieć o prowadzeniu tego biznesu. W naszym rodzinnym sklepie można kupić różne części do wszystkich marek. Każdy klient znajdzie w sklepie coś odpowiedniego dla siebie. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami. Można u nas kupić części oryginalne a także zamienniki. Ostatnio namówiłam tatę aby zdecydował się na sprzedaż części także w internecie. Zaczęliśmy od sprzedaży peugeot czesci do auta. Klienci sporo zamawiali za pomocą dobrze przygotowanej strony internetowej. Tata nie sądził, że tak dużo osób będzie korzystało z takiego rozwiązania. Bardzo się cieszę, że udało mi się go do tego namówić. Z czasem wprowadziliśmy sprzedaż internetową także na inne marki samochodów. Chcieliśmy żeby każdy klient miał możliwość zamówienia dla siebie poszukiwanej części. Nowa lokalizacja sprzyjała większym zamówieniom i większej liczbie klientów.

Bardzo się cieszę, że mogę tacie pomagać. Widzę, że jest że mnie dumny a ja tym samym jeszcze bardziej się staram bo mam większą motywację do pracy. Jak na dziewczynę mam sporą wiedzę o częściach samochodowych czasem większą jak nie jeden mężczyzna.

Komentarze są wyłączone