Popularna mikrodermabrazja, zalety

Popularna mikrodermabrazja, zalety

 

Mikrodermabrazja to świetny zabieg dla osób w każdym wieku, które pragną poprawić wygląd swojej skóry, pozbyć się trądziku czy zaskórników. Istnieją trzy rodzaje mikrodermabrazji, diamentowa, tlenowa i korundowa. Każda nieco różni się od siebie i troszeczkę inaczej działa, dlatego personel salonu kosmetycznego z pewnością pomoże Wam wybrać odpowiedni zabieg.

Bezpieczny zabieg mikrodermabrazji

mikrodermabrazjaA więc mikrodermabrazja to zabieg, który jest prawdopodobnie wykonywany w każdym salonie kosmetycznym, nie bez powodu ma także grono wiernych fanek, ponieważ ten zabieg naprawdę przynosi natychmiastowe efekty, jest również bezpieczny dla naszego zdrowia, nie ma tutaj niemal żadnego ryzyka. Jakie są wskazania do wykonania zabiegu mikrodermabrazji? Wskazaniem do wykonania tego zabiegu są nierówności skóry, zmarszczki, tłusta cera, rozstępy, wszelkie blizny czy na przykład wiotka skóra. Mikrodermabrazja polega na wypuszczenie pod dużym ciśnieniem mikrokryształków glinu lub diamentu, które złuszczają zrogowaciały naskórek, to mechaniczne usuwanie martwego naskórka. Przed rozpoczęciem zabiegu osoba, które będzie wykonywać zabieg, przygląda się dokładnie kondycji skóry, aby wiedzieć jak głęboko zadziałać tym zabiegiem oraz w jakich miejscach. Nad przebiegiem mikrodermabrazji kosmetolog ma pełną kontrolę. Zabieg jest absolutnie bezbolesny, nie wywołuje skutków ubocznych, w rzadkich przypadkach może wystąpić delikatne, krótkotrwałe podrażnienie czy rumień.

Oprócz wyżej wymienionych wskazań do zabiegu, musimy zdawać sobie także sprawę z przeciwwskazań do zabiegu. Do przeciwwskazań zaliczyć możemy trądzik różowaty,  opryszczka czy skłonność do powstawania bliznowców. Oczywiście dyskwalifikację powodują także rany powierzchniowe, zakażenia skórne. Pamiętajcie, aby wybrać salon kosmetyczny, dla którego priorytetem jest jakość wykonywanych zabiegów i zadowolenie klientów.

Zabieg taki wykonuje: www.ikeszczecin.pl

 

Komentarze są wyłączone