Praca na dziale z roletami wewnętrznymi

Praca na dziale z roletami wewnętrznymi

Jakiś czas temu szukałam pracy. Musiałam szukać nowej pracy ze względu na to, że się przeprowadziłam. Teraz mieszkam w Bydgoszczy i także dlatego też jakoś specjalnie nie przejmowałam się tym, że mogę pracy nie znaleźć.

Rolety wewnętrzne i dobra praca

rolety wewnętrzneBydgoszcz to jest jednak duże miasto, w którym pracy nie brakuje. Po dość krótkich poszukiwaniach znalazłam pracę w markecie budowlanym. Praca ta pasowała mi przede wszystkim dlatego bo miałam naprawdę bardzo blisko do domu. Wcześniej musiałam naprawdę daleko dojeżdżać do pracy także doceniam to, że do pracy będę mogła iść spacerkiem. W tym markecie budowlanym miałam być w dziale gdzie są sprzedawane rolety materiałowe do mieszkań. Takie rolety wewnętrzne to chyba nic trudnego pomyślałam. W końcu praca na takim dziale nie powinna być raczej jakoś bardzo skomplikowana. Na miejscu okazało się jednak, że jest naprawdę bardzo dużo tych rolet. Są na przykład rolety dzień noc, które prawdę mówiąc widziałam po raz pierwszy. Były też roletki do pokojów dziecięcych. A także i rolety, które nie wiedziałam dokładnie jakie mogą mieć zastosowanie. Okazało się, że będę musiała się naprawdę bardzo dużo uczyć czego szczerze mówiąc się nie spodziewałam. Jednak okazało się, że w firmie tej pracuje wiele życzliwych osób i każdy pomagał mi w tych trudnych pierwszych dniach. Odbyłam także krótkie szkolenie na temat rolet właśnie. Okazało się, że rodzajów rolet jest naprawdę bardzo dużo. Bałam się, że jakoś szybko nie nauczę się tego jaka roleta do jakiego mieszkania się nadaje. I jakie rolety są lepsze na większe nasłonecznienie.

A jakie rolety są lepsze gdy w pomieszczeniu tego słońca nawet brakuje. Na tym dziale było też dużo klientów a to dlatego, że akurat gdy zaczęłam pracę zaczęły się duże promocje w sklepie. I największe promocje były na moim dziale.

Więcej na http://www.roletybydgoszcz.net

Komentarze są wyłączone