Praca na poczcie i trwała koperta b5

Praca na poczcie i trwała koperta b5

W naszym kraju jest coraz mniejszy poziom bezrobocia, co dla nas obywateli jest bardzo pozytywne. Ja niestety miałam taką przyjemność bycia osobą bezrobotną i to był najgorszy okres w moim życiu.

Koperta b5 jest mała

koperta b5Ale na całe szczęście mam już daną posadę. Pracuję obecnie na poczcie, za minimalne wynagrodzenie. Nie narzekam, praca jest dość lekka i przyjemna. Nie muszę zostawać po godzinach. Do moich głównych zadań należy przede wszystkim rozładowanie zaopatrzenia dla poczty. Jak zapewne wiecie na poczcie są takie typowe rzeczy, które służą do wysyłania listów, czy paczek. Oczywiście są też inne produkty, ale głównie przyjmuję i rozkładam artykuły papiernicze. Do których mogę zaliczyć koperty. Może to być trwała koperta b5. Z taką kopertą to na pewno mieliście styczność. Jest ona jakby połową koperty a4. Tak, że można dany list złożyć na pół. Mniej będzie pognieciony. A koperta c6 jest połową koperty b5. Te symbole oznaczają rozmiar koperty. Czasami jak kupujemy je na poczcie to pani z okienka pyta się jak ma być koperta i wtedy może podać wam te oznaczenia. Warto ją wtedy poprosić by pokazała jak dana koperta wygląda. Nie każdy się musi na tym znać. W dostawie zawsze też mam koperty bąbelkowe i tutaj mamy do dyspozycji różne wielkości tych kopert. Są nawet większe od rozmiaru a4. Tak jak mówiłam praca na poczcie nie jest dla mnie ciężka.Nie muszę niczego dźwigać. Mam takie specjalne wózki, wystarczy, że będę je pchać. Są one bardzo pomocne, gdyż jak mam do rozładowania papier do plotera, to bez takiego wózka mogło by być mi dość ciężko, a tak są one na wózku i od razu człowiekowi lżej w pracy.

U nas dostawy są tak średnio co dwa dni. Mamy taki duży magazyn. Jak uda mi się wszystko rozładować, to potem trzeba to skatalogować, to trochę zajmuje.

Komentarze są wyłączone