Praca w fabryce ramek do tablic rejestracyjnych

Praca w fabryce ramek do tablic rejestracyjnych

Praca w fabryce zwykle nie należy do najlżejszych zajęć na świecie. Przynajmniej nie jest tak w mojej fabryce. Przychodzę codziennie na siódmą rano do pracy i siedzę na linii montażowej do czwartej po południu.

Wytrzymała ramka do tablicy rejestracyjnej – nasz produkt

ramka do tablicy rejestracyjnejWiększość czasu pracuje się ciężko – w końcu normy są bardzo wyśrubowane i nie każdy jest w stanie im sprostać. Dlatego każdy komu zależy na pracy tutaj bardzo pokazuje, że jest w stanie się wyrobić. Generalnie produkujemy różnego rodzaju małe, drobne rzeczy, takie jak ramki do tablic rejestracyjnych czy jakieś drobne gadżety do domów. Głównym naszym produktem zawsze jednakże była wytrzymała ramka do tablicy rejestracyjnej. Produkowaliśmy to w różnych kombinacjach i wariacjach – czasem ze śmiesznymi napisami, czasem z reklamami firm. Zwykle jednak ramka tablicy rejestracyjnej zajmuje bardzo mało czasu do wyprodukowania, i w większości przypadków pracownicy znacznie bardziej narzekają na inne działy. Innym naszym produktem jest tabliczka z numerem domu – tutaj nasz zakład już dawno temu powinien przejść modernizację, co oznacza, że praca tam do przyjemnych niestety nie należy. Zawsze do tego idą ludzie, których dopiero co zatrudnimy – jeśli przetrwają to, idą na następne stanowisko. Później jest ramka tablicy rejestracyjnej motocykla – to też nie należy do najprzyjemniejszych zajęć świata, ale na pewno jest kilkukrotnie lepsze od poprzedniego zajęcia. Dlatego jeśli ktoś dotrze do jakichkolwiek ramek do tablic rejestracyjnych, to można już zakładać, że będzie chciał u nas pracować.

Generalnie z tego co pamiętam firma nie zmieniła się prawie wcale przez ostatnie pięć lat, a starsi pracownicy twierdzą, że nie zmieniła się już od dziesięciu. Mimo wszystko ja jestem dobrej myśli – skoro póki co fabryka funkcjonuje dobrze i przynosi zyski, to nie ma sensu niczego zmieniać.

Komentarze są wyłączone