Precyzyjne powiększanie ust

Precyzyjne powiększanie ust

Na pewno zastanawiacie się, jak znane gwiazdy i celebrytki dbają o urodę. Są niesamowite, zawsze zadbane, ale ich twarze często wyglądają bardzo podobnie. Obecne trendy trochę narzucają nam, co mamy ze sobą robić, a znane osoby wpadają w wir mody. Jednak według mnie jest to fajne, przynajmniej kobiety wyglądają nieskazitelnie.

Pełniejsze usta w kilka minut

powiększanie ust szczecinJa również chciałam coś w sobie zmienić. Nie podobałam się sobie, jak oglądałam magazyny modowe i programy w telewizji ze znanymi osobami. Czułam się wtedy taka nijaka i koniecznie chciałam zrobić coś, co podkreśli moją urodę. Jakiś czas temu przedłużyłam rzęsy, jednak to mi nie wystarczyło. Zapisałam się na skuteczne powiększanie ust szczecin, ponieważ moje były bardzo wąskie i asymetryczne. Górna warga była praktycznie niezauważalna, a ta dolna wielka i nie wyglądało to zbyt ciekawie. Pomyślałam, że u kosmetyczki na pewno uda się to skorygować. Wybrałam gabinet polecany przez celebrytkę z mojego miasta. Stwierdziłam, że tam na pewno nie zrobią mi krzywdy, wiedziałam, że mogę jej zaufać, bo była moim wzorem pod każdym względem. Kolejki były dość spore w tym salonie, jednak udało mi się wcisnąć jeszcze w tym miesiącu. Kosmetyczka zapytała, jak mocno chciałabym powiększyć usta. Odparłam, że głównie zależy mi na górnej wardze, ale dolna też mocno się wysusza. Dlatego uznałyśmy, że w górną zaaplikujemy 1ml kwasu hialuronowego, a w drugą 0,5ml, żeby po prostu lepiej ją wyeksponować. Bardzo precyzyjnie aplikowała kwas, miejsce po miejscu.

Wszystko trwało bardzo krótko. Tak więc już w kilka minut zostałam odmieniona o 180 stopni. Od razu moja twarz zyskała lepszego wyrazu. Nie mogłam przestać się sobie przyglądać. Usta są pełniejsze, a jak pomaluję je szminką, to już w ogóle wyglądam jak jakaś gwiazda dużego ekranu.

 

Komentarze są wyłączone