Prezent dla chrześniaka – pościel dziecięca

Prezent dla chrześniaka – pościel dziecięca

Powoli zbliżają się urodziny mojego chrześniaka. Mieszkam w Toruniu a mój chrześniak w Poznaniu. Na weekend będziemy do nich jechać. Dzwoniłam do siostry żeby podpytać się co kupić Kubusiowi. Ma dziesięć lat i nie wiem z jakiego prezentu najbardziej by się ucieszył.

Pościel dziecięca – czy to dobry prezent?

pościel dziecięcaSiostra powiedziała ze jego ulubionym bohaterem jest kot puszek i wszystko gdzie ona występuje. Kot puszek nie był mi znany więc musiałam najpierw wejść w internet i zapoznać się z tym osobnikiem. Widziałam, że kot puszek opanował wiele rzeczy. Można kupić z nim plecak i piórnik, długopisy, piżamy, koszulki i mogłabym tak jeszcze długo wymieniać. Zdecydowałam się zamówić mu piżamę i pościel. Pościel niemowlęca do łóżeczka mnie nie interesuje. Pościel dziecięca to może nie jest wymarzony prezent dla dziecka ale wiem, że Kubuś się z niej ucieszy. Dodatkowo przekażę mu parę grodzy. Żeby mógł je przeznaczyć na coś o czym marze. Pościel dla dzieci 140×200 nie była droga. Wybrałam wzór z kotem, który dla mnie był najładniejszy oczywiści musiałam uważać z kolorami. Na stronie, na której dokonywałam zakupów był duży wybór. Producent pościeli gwarantował dobrą jakość i różne kolory i wzory. Była pościel niemowlęca, jednak mnie te produkty nie interesowały. Ja byłam singlem i na razie póki co nie planowałam żadnych dzieci. Ochraniacz do łóżeczka był drugim produktem, z którego oglądania zrezygnowała. Nawet nie wiedziała, że takie produkty istnieją na rynku. Moje zamówienie dotarło w czwartek. W piątek pojechałam do galerii do sklepu , w którym pani zajmowała się pakowaniem.

Dodatkowo z bankomatu wybrałam kilka złotych. Jadę w sobotę rano. Już nie mogę doczekać się wyjazdu. Dawno nie widziałam mojego chrześniaka. Mam nadzieję, że będzie zadowolony z urodzin i prezentów.

Wiele pomysłów na prezent dla dzieci można znaleźć na: posciel-balbina.pl

Komentarze są wyłączone