Prezenty na baby shower

Prezenty na baby shower

Zanim jeszcze urodziłam moje pierwsze dziecko robiłam wielką listę zakupów. Chciałam być jak najlepiej przygotowana z rzeczami dla dziecka, po jego przyjściu na świat. Nie chciałam nagle być postawiona w sytuacji, że czegoś brakuje. Dlatego przed porodem wpadłam w wir zakupów dla dziecka.

Odpowiednie rzeczy na łóżeczko dziecięce

kolorowe przyborniki na łóżeczkoLista zakupów naprawdę była imponująca. Oczywiście pomijając ubranka, które też zakupiłam. Żeby troszkę odciążyć mnie od kupowania rzeczy z mojej magicznej listy, moje najlepsze przyjaciółki postanowiły zorganizować małe przyjęcie, zwane baby shower. Podkradły moją listę i przekazały osobom, które zostały zaproszone. Część rzeczy została wykreślona i lista wróciła do mnie. Na przyjęciu baby shower otrzymałam podarunki dla maleństwa. I muszę przyznać, że tylko jeden prezent się powtórzył. Były to kolorowe przyborniki na łóżeczko. Oba były śliczne. Nie mogłam się zdecydować, który w pierwszej kolejności zawiesić. Jeden kolorowy przybornik na łóżeczko był niebiesko żółty, a na każdej z jego kieszonek „siedział” miś. Drugi kolorowy przybornik na łóżeczko naprawdę był kolorowy. Miał chyba każdy kolor, ale były one tak dobrane, że wszystko do siebie pasowało. Kiedy pokój maleństwa był gotowy, przyszła kolej aby wybrać zwycięzcę wśród kolorowych przyborników na łóżeczko. Zdecydowałam, jako pierwszy zostanie powieszony kolorowy przybornik na łóżeczko z misiem. Jednak jak się okazało, musiałam z drugiej strony powiesić drugi kolorowy przybornik na łóżeczko, ponieważ do jego nie zmieściły się wszystkie przybory.

Dzięki temu, że tak dużo miałam przyborów, mogłam powiesić dwa na raz. I na szczęście nie musiałam później się tłumaczyć osobom, od których dostaliśmy przyborniki, dlaczego zawiesiliśmy najpierw ten a nie tamten. Jednak z biegiem czasu wiem, że połowa rzeczy, które zostały zakupione dla dziecka kompletnie się nie przydały. Przy drugim nie popełniliśmy już tego błędu. 

Komentarze są wyłączone