Projektant rolet

Projektant rolet

Nazywam się Adam i pracuję jako projektant. Mieszkam w Szczecinie, gdzie postanowiłem zostać na stałe zaraz po studiach. Szczecin mi się zawsze podobał, dlatego chciałem związać z tym miastem swoją przyszłość zawodową.

Zajmuję sie projektami rolet

roletyW firmie, która mnie zatrudnia projektuję rolety wewnętrzne a także rolety zewnętrzne. Wszystkie rolety, które są przeze mnie projektowane, wykonuję bardzo starannie. Ostatnio również zacząłem projektować plisy i moje projekty wzbudziły ogromne zainteresowanie. Zarówno na stylowe rolety ze Szczecina mojej projekcji jak i plisy firma otrzymuje mnóstwo zamówień. Zgłaszają się do nas klienci ze Szczecina, ale także z pobliskich miejscowości. Od zawsze interesowały mnie rolety zewnętrzne i chciałem wykonywać ich projekty. Kiedy skończyłem studia, to wysłałem do tej firmy rolety, które zaprojektowałem i właściciel firmy zaprosił mnie na spotkanie. Od razu zostałem zatrudniony a moje prace docenione. Wykonuję naprawdę doskonałe plisy i często klienci zgłaszają się do nas po indywidualne projekty. Zawsze spełniam oczekiwania klientów i projektuję dla nich na przykład rolety zewnętrzne zgodnie z ich oczekiwaniami. Wiem, że moje rolety cieszą się ogromnym uznaniem i nie raz już zbierałem liczne pochwały. W przyszłości planuję założyć w Szczecinie własne biuro projektowe i wykonywać rolety wewnętrzne oraz plisy a także różnego rodzaju rolety zewnętrzne. Klienci lubią mieć oryginalne rolety, dlatego moja praca jest tak dość doceniana.

W mojej firmie pracuje jeszcze Małgosia, która swego czasu projektowała same rolety zewnętrzne, ale mała mnóstwo innych obowiązków i przestała się tym ostatecznie zajmować. Na chwilę obecną jako jedyny projektuję rolety zewnętrzne i jestem dobry w tym co robię. Na pewno w przyszłości świetnie sobie poradzę.

Komentarze są wyłączone