Projektowanie oryginalnych domów

Projektowanie oryginalnych domów

 

Długo odkładaliśmy pieniądze z moim mężem na jakieś zmiany w domu. Dlatego też nie mieliśmy do tej pory żadnych luksusów i żyliśmy skromnie. No ale teraz, w końcu nadszedł wielki dzień zmian. Możemy w końcu zaszaleć. Tak to nie było sensu czegoś ruszać, gdy nie można było wszystkiego zrobić od razu.

Zaprojektowaliśmy wspólnie dom idealny

projektowanie wnętrz domów w PoznaniuOczywiście, na samym początku postanowiliśmy wynająć projektanta, by pomógł nam się ze wszystkim uporać. Uważam, że projektowanie wnętrz domów w Poznaniu to rzecz konieczna, ponieważ jeżeli już chcemy zrobić porządny dom, to trzeba się za to zabrać od podstaw. Osoba, która cały czas jest na bieżąco, najlepiej wie, od czego zacząć i w jaki sposób rozmieścić dane dodatki, meble. Pomoże dobrać chociażby kolor narzuty, czy zasłon. Dom ma być miejscem, w którym każdy będzie czuł się dobrze. Nie ma mowy, żeby odczuwać dyskomfort we własnym domu. Dlatego projektant nie był zbędnym wydatkiem. Przyjechała do nas miła pani i wspólnie zaczęliśmy ustalać od czego chcemy zacząć. Stwierdziliśmy zgodnie, że od kuchni, bo to najważniejsze miejsce w domu i musi być sprawna jak najszybciej, by móc przygotowywać posiłki. Pani była bardzo skupiona na swojej pracy i bardzo szybko zarysowała nam wstępny projekt. Później, po paru dniach przygotowała cały gruntowny projekt domu, z podziałem na różne małe elementy, na przykład możliwość wyboru koloru obić krzeseł czy mebli. Byliśmy zdumieni, że ktoś potrafi to aż tak rozrysować.

Kiedy mogliśmy zobaczyć taki projekt, łatwiej nam było wyobrazić sobie przestrzeń w domu, niż robić to bez oglądania projektu. Wtedy widzieliśmy, czy to co wymyśliliśmy faktycznie może wyglądać dobrze. Szybko doszliśmy do porozumienia i zaplanowaliśmy cały dom wraz z werandą i korytarzem.

 

Komentarze są wyłączone