Prowadzę firmę sprzątającą biura

Prowadzę firmę sprzątającą biura

Założenie własnej działalności gospodarczej było dla mnie niezmiernie ważne. Lubiłam dowodzić grupą osób, dobrze radziłam sobie z planowaniem, także wydatków, wiedziałam także, czego potrzeba na rynku. Tym sposobem uznałam, że najmniejsza konkurencja, a największy popyt będzie na usługi porządkowe.

Sprzątanie biur przez profesjonalistów

szybkie sprzątanie biur wrocławSamo wypełnianie papierów i pozwoleń było dla mnie dziecinnie łatwe. Nie raz robiliśmy na studiach projekty z zakładaniem firmy. Ważny był jednak personel z doświadczeniem oraz odpowiedni sprzęt. Chciałam się skupić na tym, by moją specjalnością było szybkie sprzątanie biur wrocław. Otóż we Wrocławiu jest bardzo dużo firm, a mało osób zatrudnia osoby do pomocy w sprzątaniu w swoim domu. Wiedziałam co robię stawiając na taką specjalizację. Na początku zebrałam ekipę pięciu osób chętnych do pracy. Kupiłam im pełne wyposażenie porządkowe, to znaczy środki czyszczące, miotły, szufelki, odkurzacze i inne. Nie wszystkie firmy mają je na stanie, a przynoszenie własnych sprzętów zawsze jest mile widziane. Moje pierwsze zlecenie to było biuro firmy księgowej. Było niewielkie, ale zależało im, żeby robiło dobre wrażenie na klientach. Zostało wysprzątane tak, że lśniło jak nowe, a właściciele od razy zatrudnili nas do cotygodniowego sprzątania biura. Wystawili nam tez dobre referencje więc później poszło z górki. Zgłaszało się do mnie coraz więcej firm, które chciały bym zadbała o ich powierzchnię, musiałam szukać nowych pracowników, by móc obsłużyć każdego.

Teraz wiem, że podjęłam dobra decyzję żeby postawić na przedsiębiorców, a nie świadczyć usługi dla osób prywatnych. Moja działalność może się stale rozwijać i zatrudniam teraz ponad dwadzieścia osób obsługujących wiele obiektów. Wszystko idzie po mojej myśli.

Komentarze są wyłączone