Przenośne krótkofalówki

Przenośne krótkofalówki

Baofeng – to przenośny radiotelefon, który kosztuje niewiele, a jednocześnie jest bardzo dobrej jakości. Może być nawet pięć razy tańszy, jednak jego funkcjonalność, oraz jakość wykonania wcale tak bardzo nie odbiegają od drogich marek duobanderów.

Skuteczność krótkofalówki

baofengSkuteczność przenośnych urządzeń krótkofalarskich takich jak baofeng jest bardzo wysoka. Działająca na pasmach krótkofalarskich 2m/70cm, do tego posiadająca pełną gwarancję, oraz niską cenę ta krótkofalówka wręcz zrewolucjonizowała ten wymagający rynek. Baofeng posiada także bogaty rynek akcesoriów służących tej marce. Są to m.in. programatory, mikrofonogłośniki, trzy rodzaje anten: ręczne, samochodowe, bazowe, czy same baterie tak bardzo potrzebne do sprawnego użytkowania urządzeń mobilnych, itp. Zakres częstotliwości także jest rozległy. Krótkofalówki te posiadają również radio, oraz latarkę – która oczywiście może się bardzo przydać w terenie. Warto zaopatrzyć się w taki sprzęt, jeśli mamy zamiar zapuścić się w jakąś puszczę ze znajomymi, lub nawet rodziną. Jeśli ktoś z nas zgubi drogę, zawsze może posiłkować się takim urządzeniem, aby ją odnaleźć. Tym samym krótkofalówki stają się w jakimś stopniu gwarantem bezpieczeństwa dla wszystkich tych, którzy umieją się nimi posługiwać i oczywiście posiadają je w swoim domu. W takim wypadku, żadna dłuższa wyprawa nie będzie nam spędzać już snu z oczu i nie będziemy się zastanawiać co zrobimy, jeśli ktoś się nieopatrznie nagle zgubi. Krótkofalówka sprowadzi go z powrotem.

Porównywalna jakość, kilkakrotnie niższa cena, oraz inne pozytywy sprawiają, że marka ta jest wybierana znacznie częściej, niż inne konkurencyjne marki na rynku krótkofalarskim. I nic w tym dziwnego. Jeśli ktoś chce wypróbować tę markę, może sam się przekonać o jej wysokiej jakości.

Komentarze są wyłączone