Przewozy do Holandii i praca

Przewozy do Holandii i praca

Nasz syn pracuje w Holandii i postanowiliśmy go odwiedzić. Zarezerwowaliśmy busy do Holandii, i czekaliśmy aż nadejdzie ten dzień. Mamy nadzieję, że ten przewóz osób do Holandii przebiegnie bezproblemowo.

Najlepsze przewozy do Holandii – choroba

przewozyNie wiemy czy żona wytrzyma te najlepsze przewozy do Holandii, bo ma chorą nogę. Oby postoje były często. Podczas przejazdu żonę trochę pobolewała ta kończyna, jednak starała się co chwila wstawać, i jakoś się ruszać. Zawsze było lepiej, jak prostowała nogę. Jakoś wytrwaliśmy, i uderzyliśmy do syna. Przywitał nas miło i zaprosił do swojego mieszkania. Mieszkał sam, więc spokojnie mogliśmy pobyć parę dni, bo nikomu byśmy nie przeszkadzali. Zauważyłem, że bardzo dba o dom, ma pełną lodówkę, utrzymuje porządek, i wszystko jest bardzo czyste. Nauczył się nawet gotować, bo od razu podstawił nam pod nos obiad. Żona położyła się, i kontynuowała rozmowę z łóżka. W końcu mieliśmy okazję zobaczyć naszego ukochanego synka, więc trzeba było posłuchać, co tam się u niego pozmieniało. Nawet dobrze zarabia, i odkłada sobie coś na powrót. Mówi, że może jak wróci, to otworzy coś własnego, jeśli starszy mu pieniędzy. Powiedzieliśmy, że jeśli będzie trzeba to mu dołożymy. Jeśli chce się rozwijać, to w naszym obowiązku jest pomoc. To nasz jedyny syn, nigdy nie zdecydowaliśmy się na drugie dziecko, więc jest to takie oczko w głowie, jak to się mówi.

Zawsze na niego chuchaliśmy i dmuchaliśmy, tylko obawialiśmy się, że przez to będzie trochę za bardzo rozpieszczony. Na szczęście w naszym mniemaniu wyrósł na rozsądnego faceta, i jesteśmy dumni.

Komentarze są wyłączone