Przygotowanie do zawodów sylwetkowych

Przygotowanie do zawodów sylwetkowych

 

Od kiedy tylko pamiętam byłem zafascynowany kulturystami. Ich ogromne mięśnie pokazywały jak wiele siły musieli włożyć w to, aby wyglądać w taki sposób. Na początku bałem się iść na siłownię, ponieważ obawiałem się, że po kilku treningach będę wyglądać tak jak oni. Dziś się z tego śmieję, ponieważ to wymaga lat nie tylko treningu ale i kulinarnych wyrzeczeń.

Odpowiednie przygotowanie do zawodów z Thermo Extreme

Thermo Speed ExtremeMimo tego, że trzeba zaryzykować bardzo wiele jak również zrezygnować z setki rzeczy postanowiłem, że również zostanę kulturystą. Minęło naprawdę bardzo dużo lat jak moje plecy, klatka piersiowa oraz nogi zaczęły wyglądać chociażby w sposób poprawny. Najpierw trzeba było je zbudować, dopiero później wyrzeźbić. Pamiętam jak dziś, gdy po raz pierwszy zgłosiłem się na zawody sylwetkowe. Kiedy otrzymałem pozytywną odpowiedź cieszyłem się jak dziecko. Nic nie wygrałem, ale uważałem, iż pierwsze koty poszły za płoty. Teraz ponownie jestem gotowy, by stanąć z innymi kulturystami ramię w ramię i pokazywać jak wiele pracy nad sobą wykonaliśmy. W tej pracy nie jestem sam. Pomaga mi Thermo Speed Extreme. Jest to środek, który wspiera spalanie tłuszczu w taki sposób, aby moje mięśnie były w jak najlepszy sposób wyeksponowane. Środek ten spala nawet tkankę zapasową, dzięki czemu na same zawody będę w szczytowej formie razem z moimi mięśniami. Do tego oczywiście niezbędna jest odpowiednia dieta redukcyjna. Te ostatnie tygodnie przed zawodami są zawsze najgorsze, bowiem wymagają ode mnie najwięcej wyrzeczeń.

Jednak obrałem tę drogę i się nie cofnę. Nie mogę doczekać się już tego dnia, kiedy stanę przed jury i publicznością. Wierzę, że innowacyjny środek jakim jest Thermo Speed Extreme pomoże mi osiągnąć optymalną sylwetkę i zachować ją na długo. 

 

Komentarze są wyłączone