Przygotowuję imprezę z namiotami bankietowymi

Przygotowuję imprezę z namiotami bankietowymi

Dzisiaj dostałam propozycję przygotować pewnego eventu dla firmy z którą współpracuję od jakiegoś czasu. Do tej  pory zajmowałam się organizacją różnych uroczystości typowo biznesowych ale zawsze odbywały się one w różnego typu pomieszczeniach. Prezes firmy zaproponował mi przygotowanie imprezy plenerowej.

Poszukuję namiotu bankietowego

namioty na bankietyPonieważ lubię nowe wyzwania od razu zgodziłam się na organizację tego zlecenia. Na początku nie zdawałam sobie sprawy jak wiele rożnych formalności będę musiała załatwić. Stwierdziłam jednak, że człowiek musi się rozwijać i każde nowe zlecenie czegoś nowego mnie uczy. Uwielbiam przygotowywać takie spotkania bo mogę wymyślać najróżniejsze atrakcje, które zazwyczaj podobają się gościom. Nigdy nikt się nie skarżył na imprezy, które przygotowywałam. Poszukuję aktualnie namiotu bankietowego. Namioty na bankiety są w różnych wielkościach. Mam już wynajęty plac, na którym odbędzie się firmowe spotkanie. Pogoda jest ładna ale nigdy nie można przewidzieć czy nie będzie padało. Musze się zabezpieczyć. W tej branży trzeba brać różne rozwiązania pod uwagę i trzeba być przygotowanym na różne sytuacje. Namioty bankietowe można zamawiać w internecie a także w sklepie stacjonarnym. Dostałam namiary od znajomego, który ostatnio przygotowywał imprezę rodzinną w ogrodzie teściów. Namioty bankietowe, które wynajmował były w bardzo dobrym stanie. Postanowiłam skorzystać z tej samej firmy, ponieważ są sprawdzenie i bardzo pomocni.

Firma profesjonalnie podeszła do zlecenia. Namioty bankietowe zostaną dostarczone na ustalony adres w dniu imprezy. Specjaliści dokładnie je rozstawia a także zabezpieczą. Namioty będą wyczyszczone. Już nie mogę się doczekać reakcji gości na wszystkie atrakcje, które dla nich przygotowałam. Impreza już w ten piątek. Będzie się działo.

Komentarze są wyłączone