Przygotowuję kompleksową obsługę imprez dla pracowników

Przygotowuję kompleksową obsługę imprez dla pracowników

Firma w której pracuje zaproponowała m awans. To dla mnie spore wyróżnienie. Do tej pory pracowałam w dziale marketingu i pomagałam w organizacji imprez. Kierowniczka marketingu była zadowolona z moich pomysłów i postanowiła porozmawiać z właścicielem o stworzeniu dla mnie osobnego stanowiska.

Kompleksowa obsługa imprez to moja pasja

kompleksowa obsługa imprezKompleksowa obsługa imprez to moja pasja. Zawsze lubiłam być aktywna i często na placu zabaw decydowałam w co będziemy się bawić. Organizacja imprez firmowych to dla mnie prosta sprawa. Nie wstydzę się ludzi, umiem negocjować i często wiem co się ludziom będzie podobać na różnych imprezach. Obsługa techniczna konferencji wymaga współpracy z działami technicznymi i informatykami. Jestem lubiana i każdy dział do tej pory chętnie mi pogadał kiedy w firmie odbywały się jakiekolwiek imprezy. Przede mną obsługa bankietów. Postanowiłam z działem marketingu organizować raz w miesiącu bankiety na cześć najlepszych sprzedawców. Firma, w której pracuje znajduje się w centrum miasta Kraków. Moja firma zatrudnia najlepszych specjalistów. Handlowcy zajmują się sprzedażą leków. Mamy spore zyski i wielu klientów. Obsługa bankietów musi być wyjątkowa. Handlowcy muszą być zmotywowani do pracy. W miejscowości Kraków jest wiele firm i spora konkurencja. Postanowiłam na najbliższa imprezę wynająć minigolf. Wynajem nie jest drogi a na pewno pracownicy będą się fajnie bawić. Minigolf jest bardzo prosty w obsłudze. Ja sama korzystałam z takiej atrakcji jakiś czas temu i wcale nie było to takie proste. Właściciel zaakceptował nasze pomysły. Sam już nie może się doczekać zabawy w minigolf. Przekazałam, że obsługa bankietów będzie za każdym razem wyjątkowa.

Chcę zaskakiwać pracowników i właściciela. Szef powiedział, że jestem odpowiednią osobą na stanowisku i cieszy się, ze razem pracujemy.

Komentarze są wyłączone