Przygotowywania do wesela i usługi dj’a

Przygotowywania do wesela i usługi dj’a

Za parę miesięcy miał odbyć się mój ślub. Byłam bardzo podekscytowana i sama zajęłam się jego organizacją. Sprawiało mi to dużą frajdę i nie musieliśmy tracić pieniędzy na wynajem organizatorki. Jedynym problemem był dj na wesele.

Profesjonalny dj to podstawa

djSpotkałam się z różnymi osobami ale żaden jakoś szczególnie mnie nie zachwycił. Chciałam by dj weselny umiał porwać tłumy do wspólnej zabawy. Szukałam osoby młodej, ponieważ większość zaproszonych gości miała około trzydziestu lat. Postanowiłam wyszukać to w internecie i wpisałam frazę: dj wesele, Śląsk. Zdziwiło mnie ile osób zamieściło ogłoszenie. Od razu podany był ich wiek co mnie ucieszyło. Pierwsza oferta zapowiadała się wyjątkowo dobrze. Chciałam by tamten dzień wypadł idealnie. Dj Śląsk był bardzo miły, rozumiał dokładnie o co mi chodzi. Na spotkaniu pokazał mi mniej więcej jak pracuje. Wysłał mi również na e-mail parę nagrań video z innych ślubów. Przygotowałam mu listę utworów, które koniecznie muszą zostać zagrane. W końcu nadszedł ten upragniony dzień. Byłam pełna obaw, bałam się, że goście będą zawiedzeni tym co przygotowałam. Na szczęście wszystko przebiegło po mojej myśli. Wystrój zachwycał gości a muzyka bardzo im odpowiadała. Bawiliśmy się jak nigdy! Usłyszałam wszystkie moje ulubione piosenki o których wspomniałam.

 

To był mój wymarzony ślub. Na koniec płakałam ze szczęścia, że tak to wszystko się udało. Teraz gdy jakaś moja przyjaciółka organizuje ślub zwraca się do mnie z prośbą o dane kontaktowe do tego dj. Naprawdę dobrze wykonuje wszystkie zlecenia.

Komentarze są wyłączone