Psychiatra od dziecięcych problemów

Psychiatra od dziecięcych problemów

Wraz z moim mężem od zawsze chcieliśmy mieć synka – mojemu mężowi zależało na tym, aby wychować małego piłkarza, a mi na tym, aby mieć zwykłą, kochającą się rodzinę. Właśnie dlatego, gdy na badaniu USG dowiedziałam się, że jestem w ciąży i to właśnie chłopczyk ma przyjść na świat byłam bardzo szczęśliwa. Dzisiaj, siedem lat później, nadal cieszę się z tego każdego dnia.

Diagnoza u psychiatry w Warszawie

lekarze psychiatrzy dla dzieci w WarszawieGdy mój syn przyszedł na świat był zdrowy. Z upływem lat obserwowaliśmy go uważnie, ponieważ to w wieku dziecięcym można wykryć najwięcej chorób. W końcu nadszedł czas, gdy zapisaliśmy go do przedszkola. Na początku wszystko było dobrze, świetnie dogadywał się z innymi dziećmi i dobrze się zachowywał. Po czasie jednak zauważyliśmy, że jest on nadmiernie ruchliwy i gadatliwy, a przedszkolanki zaczęły donosić nam o jego braku zdolności do spokojnego odpoczywania. Syn bardzo się rozpraszał i gubił nowe zabawki. Gdy zauważyłam jak się niecierpliwi, postanowiłam że czas iść do psychiatry. Lekarze psychiatrzy dla dzieci w Warszawie przyjmują pacjentów w różnych dzielnicach i o różnych porach, dlatego następnego dnia z rana wybraliśmy się do jednego z nich. Specjalista po wstępnej diagnozie powiedział, że to ADHD. Na początku byłam w szoku, tak jak mój mąż, jednak psychiatra miał bardzo dobre opinie, dlatego uwierzyłam, że zna się on na rzeczy i jego diagnoza była prawidłowa. Już kilka dni później zaczęliśmy terapię, które została specjalnie dostosowana do dzieci zmagających się właśnie z ADHD.

Pan psychiatra, do którego się wybraliśmy okazał się świetnym lekarzem. Terapia pomogła synowi i teraz jest w stanie bardziej się kontrolować. Dzięki odpowiednim metodom był on w stanie przystosować się do warunków panujących w przedszkolu i otaczającego go świata. Wraz z mężem jesteśmy szczęśliwi, że trafiliśmy na porządnego psychiatrę.

Komentarze są wyłączone