Reklama naszego hotelu

Reklama naszego hotelu

Kochałam hotel w którym pracowałam, bo był duży, przestronny, miał basen wielki i zabiegi SPA. Żałowałam, że tam nie mieszkam, i ze smutkiem wracałam do mojego ponurego domu. Pracowałam na recepcji, odbierałam telefony, i biegałam po całym obiekcie załatwiając różne sprawy

Ulotki i pakiety na stronach internetowych

strony internetoweOstatnio, właściciel wpadł na super pomysł. Zrobić szablony allegro i wystawić takie różne pakiety w promocyjnej cenie. Pakiety, to taki pobyt na przykład weekendowy, lub w tygodniu, z różnymi opcjami wypoczynku. Zabiegi SPA i masaże w cenie, z wyżywieniem i pokojem, typu apartament. Wiadomo, że przez strony internetowe łatwiej dotrzeć do klientów. Ludzie już od dawna wypytują, czy mamy jakieś promocje, dlatego taki pakiet przydał się jak najbardziej. Bardzo podobało mi się wtedy projektowanie wizytówek, które rozdawałam klientom w recepcji, gry prosili o namiary, i wpadłam na pomysł, jak można jeszcze bardziej rozsławić tę naszą promocję. Od razu poleciałam z tym do kierownika. Powiedziałam, że projektowanie ulotek można by zamówić i rozdawać je w mieście. W końcu Toruń mógłby zobaczyć na zdjęciach które zmieszczą się na ulotce, jak pięknie mamy w środku i zapisać się na jakiś wypoczynek. Zawsze lepiej mieć się czym podeprzeć, dlatego takie ulotki informacyjne to według mnie idealny pomysł. O tak, szef zgodził się ze mną, że ulotki się przydadzą. Cieszyłam się, że polega na mojej opinii. Już jutro strony internetowe będą huczały, bo zamieściłam ogłoszenie promocyjne. Byłam ciekawa, ile osób się zdecyduje na pobyt u nas.

Wiedziałam już, że będę miała wtedy ręce pełne roboty i ani chwili wytchnienia, ale cieszyłam się. Byłam z siebie dumna, że dzięki mojemu pomysłowi na reklamę, i tym szablonom internetowym z obrazkami kojarzącymi się z wypoczynkiem, wzrosło zainteresowanie hotelem.

Komentarze są wyłączone