Rekuperacja i dom znajomego

Rekuperacja i dom znajomego

Mój znajomy jakiś czas temu kupił dom w Poznaniu, z którego jest bardzo zadowolony. Skorzystał z usług firmy, która świadczy usługi na terenie całego województwa wielkopolskiego. Zdecydował, że chce aby w jego domu zamontowana była rekuperacja, ponieważ wiele o tym czytał i wie, że jest to najlepsze rozwiązanie.

Dla mnie rekuperacja to nowość

rekuperacjaTechnologia jest mocno rozwinięta o czym on doskonale wiedział. W jego domu jest zainstalowana rekuperacja i Janusz za każdym razem jak się spotkamy to o tym opowiada. Jego dzieci są o wiele zdrowsze i weselsze, co nie miało miejsca w domu, gdzie nie była taka rekuperacja w Wielkopolsce dostępna. Nie wiedziałam, że to ma aż tak ogromny wpływ. Ja się na tym kompletnie nie znam, dla mnie dom, to dom a jakieś zastosowania takie jak rekuperacja to są mi obce. Dlatego właśnie Janusz postanowił mnie wtajemniczyć w ten temat. Dowiedziałam się od niego, że rekuperacja to nic innego jak mechaniczna wentylacja, która odzyskuje ciepło. No proszę, to poza zdrowiem, które jak wiadomo jest najważniejsze, to rekuperacja pozwala na zaoszczędzenie sporych pieniędzy. Janusz nawet pokazał mi rachunki do porównania. Te, gdzie już była zamontowana rekuperacja były o wiele niższe od poprzednich. Koszt montażu jak na jego warunki finansowe nie był wysoki i Janusz zapłacił za wszystko gotówką. Rekuperacja dla niego była jedną z najważniejszych inwestycji, dlatego już wcześniej odłożył sobie pieniądze na ten cel. Bardzo lubię Janusza, ponieważ dba o swoją rodzinę. Widać, że ta rekuperacja ma naprawdę korzystny wpływ na jego dom i zdrowie całej rodziny.

Sądzę, że w przyszłości jeżeli będę planowała budowę swojego domu, to będę chciała również zastosować takie rozwiązanie. Wynikają z niego tylko i wyłącznie same korzyści, dlatego warto w to zainwestować.

Komentarze są wyłączone