Rozpoczęliśmy współpracę przy spocie reklamowym

Rozpoczęliśmy współpracę przy spocie reklamowym

Firma, w której pracuje wprowadza na rynek nowy produkt. Postanowiliśmy zatrudnić odpowiednia osobę, która przygotuje dla nas spot reklamowy. Potrzebujemy osoby kompetentnej, która zna się na swojej pracy a spot reklamowy, który przygotuje będzie bardzo profesjonalny. 

Potrzebujemy dobrego spotu reklamowego

spoty reklamoweSpoty reklamowe są przygotowywane przez różne firmy w naszej miejscowości. Ja zostałam wyznaczona przez mojego szefa do znalezienia najlepszej firmy, która ma dobrą opinie i jej spoty cieszą się sporym zainteresowaniem. Muszę jak najlepiej poradzić sobie z tym zadaniem ponieważ zależy mi na podwyżce i jeśli spot reklamowy będzie idealny i spodoba się mojemu szefowi może uda mi się coś wynegocjować. Postanowiłam popytać wśród znajomych bo wielu z nich pracuje w podobnej do mnie branży. Okazało się, że wielu znajomych współpracowało już z różnymi agencjami reklamowymi i kilka propozycji już od nich dostałam. Postanowiłam wszystkie agencje reklamowe dokładnie sprawdzić. Muszę się odpowiednio przygotować do naszej współpracy. Spot reklamowy musi być najlepszy. Zależy nam na dobrej sprzedaży więc agencja musi być profesjonalna i dobrze postrzegana w branży. Znalazłam najlepszą agencję w naszym mieście. Nie miała na swoim koncie wielu spotów ale miała bardzo nowoczesne podejście zarówno do klienta jak i do wykonywanej przez siebie pracy. Ich pomysły najbardziej mi się spodobały. Uważam, że nasz produkt zostanie dzięki nim dobrze za reklamowy i będziemy cieszyć się sporymi zyskami. 

Mojemu szefowi spodobała się wybrana przeze mnie agencja reklamowa. Spot reklamowy zostanie przez nich przygotowany w ciągu dwóch tygodni. Mój szef wybierze ostateczną wersję i zatwierdzi cały spot. Mam nadzieję, że wszystko się uda i dostanę podwyżkę

Komentarze są wyłączone