Rozpoczynam własny biznes, będę sprzedawać między innymi filtry

Rozpoczynam własny biznes, będę sprzedawać między innymi filtry

Zdecydowałam się na prowadzenie firmy. Nie miałam na początku pomysły, w co mogłabym zainwestować swoje fundusze. Do tej pory pracowałam w korporacji i miałam już dosyć tych warunków.

Sprzedaję filtry i maty filtracyjne

mata filtracyjnaMusiałam zostawać po godzinach. Poświęcałam się pracy a zupełnie nie było tego widać w mojej wypłacie. Dzieci także mało mnie w tygodniu widziały. Mąż prowadzi firmę budowlaną i zachęcił mnie do zwolnienia na koszt własnej firmy. Postanowiłam zaryzykować. Uwielbiam adrenalinę. Daje mi motywację do działania. Poczytaliśmy z mężem i wybraliśmy materiały, które są niezbędne w wielu firmach. Zamówiłam od najlepszego producenta w regionie filtry kasetowe. Są one bardzo dobre i stosuje się je w różnych branżach na przykład motoryzacyjnych, farmaceutycznych czy chemicznych. Jest on montowany w pomieszczeniach jako etap końcowy, w których wymagane jest czyste powietrze. Producent polecił nam także filtry kieszeniowe. Mogą być w różnych rozmiarach. Generalnie zdecydowaliśmy się na rozmiary zazwyczaj poszukiwane przez klientów z możliwością zamówienia filtrów na wymiar dla zainteresowanych klientów. Do sklepu zamówiłam także filtr kartonowy. Producent produkuje różne rodzaje. Polecił nam ten, który się najlepiej sprzedaje. Musiałam poszukać jeszcze kilku materiałów. Najważniejsza była mata filtracyjna a także włóknina. Włóknina filtracyjna została zamówiona w Warszawie. Tam producent udzielił mi sporej zniżki. Podpisaliśmy umowę na rok, żeby zobaczyć jak nasza współpraca będzie przebiegać. Mąż znalazł dla mnie lokal w dobrej lokalizacji.

Centrum miasta było dla mnie marzeniem ale mężowi udało się je spełnić. Okazało się, że także cena jak na warunki byłą bardzo przystępna. Towar już jest na stanie. Sklep otwieram w poniedziałek. Właśnie robię ostatnie porządki.

Więcej informacja o filtrach oraz włókninach i matach filtracyjnych można znaleźć na stronie: http://techfilter.pl

Komentarze są wyłączone