Rynek z przyczepami tandem stał się otwarty

Rynek z przyczepami tandem stał się otwarty

Jakiś czas temu prowadziłem sklep z częściami do samochodów. Niestety sytuacja na rynku była bardzo trudna i moja działalność gospodarcza upadła. Wtedy stwierdziłem, że nie mogę się poddać i znajdę inną branżę, która ma szansę za kilka lat stać się przyszłością rynku.

Sprowadzenie przyczep rolniczych od producenta 

Producent Przyczep rolniczychTak podjąłem współpracę ze swoim kuzynek studiującym ekonomię, który podsunął mi pewien pomysł. Stwierdził, że są dziedziny, które mogą stać się żyłą złota dla kogoś kto prowadziłby sklep. Ja jako urodzony inwestor nie bałem się realizować nowych pomysłów. Musiałem jednak uwierzyć w plan i w to, że dany pomysł rzeczywiście może się udać. Ten taki właśnie był. Wtedy podjąłem decyzję, że zacznę sprzedawać przyczepy rolnicze tandem. Miały one coraz większą popularność, a na dodatek gospodarstwa się rozrastały. Z czasem chciałem wprowadzić nowe akcesoria i przedstawicieli handlowych tworzących dla mnie siatkę klientów. Jednak na razie musiały mi starczyć przyczepy rolnicze nowe, które miałem wkrótce mieć. Nie chciałem wkraczać tylko i wyłącznie na linię, która miałaby sklep internetowy. Uznałem, że rolnicy są jednak tradycjonalistami i będą chcieli zobaczyć nabywany przez siebie sprzęt. Moje przyczepy rolnicze miały mieć najdłuższą gwarancję. Niestety taka umowa kosztowała mnie mnóstwo negocjacji. Okazało się, że producent przyczep rolniczych nie był dosyć ugodowym człowiekiem i musiałem zastosować wiele metod. W pewnym momencie nawet zrezygnowałem z tak dużego zysku jak myślałem.

Musiałem jednak uprzedzić swoją konkurencję, a nie miałem innego pomysłu jak to wszystko odpowiednio poprowadzić. Na szczęście po wielu negocjacjach i rozmowach w końcu udało mi się namówić producenta do podpisania ze mną w miarę odpowiedniej, a zarazem korzystnej umowy. 

Więcej znajdziesz na www.ntagro.pl

Komentarze są wyłączone