Sala weselna mojej córki i moja organizacja

Sala weselna mojej córki i moja organizacja

Moja córka właśnie miała zostać żoną, a nie panną. Wszyscy bardzo cieszyliśmy się na ten dzień, w którym będzie miała stanąć na swoim ślubnym kobiercu. Została wybrana piękna sala weselna z eleganckimi ozdobieniami.

Dobra zabawa w sali weselnej gwarantowana

sala weselnaWiedziałam, że ja się muszę tym zająć. Moja córka była tak zestresowana, że nie myślała kompletnie o niczym innym, jak o swoim ukochanym. Dlatego oczywiście mama musiała wszystko rezerwować, bo córka miała głowę w chmurach. I tak cały czas zastanawiała się tylko nad wyglądem, sukienką i innymi tego typu sprawami. Oczywiście najlepsza sala weselna w Piasecznie z noclegiem musiała być, bo Warszawa nie jest miejscem zamieszkanie większości z naszych znajomych. Każdy skądś tam dojeżdżał i musiał mieć miejsce do spania i odpoczynku po takiej zakrapianej imprezie. Przede wszystkim większość osób lubi sobie coś tam wypić, a jeśli jest się kierowcą, to najlepiej właśnie sobie na spokojnie odespać tę zabawę. Nasza sala bankietowa była duża, tak, aby wszyscy mogli się spokojnie pomieścić. Najważniejsze, aby była duża przestrzeń do tańców, bo specjalnie wszyscy uczyli się tańca weselnego, który sami zaprojektowaliśmy. Jest to połączenie tanga i fokstrota. Trochę takiego lokalnego i światowego tańca. Całe Piaseczno usłyszy, jak wspaniale potrafimy się bawić całą rodziną. Znam to miejsce bardzo dobrze, bo była tu celebrowana pierwsza komunia mojego syna i ta sala wydała się nam odpowiednia, ze względu właśnie na jej rozmiary i możliwość ładnego dodatkowego przyozdobienia.

Cieszę się, że właśnie tutaj córka będzie miała swoją weselną zabawę. Wszystko zostało dokładnie zaplanowane, oczywiście głównie za moją zasługą, bo córka mnie upoważniła, bo miała inne rzeczy na głowie. No ale mam nadzieję, że spodoba jej się moja organizacja, i że mama dobrze się spisała.

Komentarze są wyłączone