Sama wykonałam bukiety na ślub

Sama wykonałam bukiety na ślub

Dzień mojego ślubu był dla mnie bardzo ważny. Spędziłam długie godziny aby zająć się całą organizacją. To było dla mnie bardzo ważne, ponieważ nie chciałam zlecać poszczególnych zadań obcym osobą. Sama wszystkim się zajmowała i dbałam o każdy szczegół.

Zamówiłem pewien dodatek do bukietów przed ślubem 

dodatki florystyczne do bukietówPewnego dnia odwiedzając hurtownię kwiatów stwierdziłam, że sama zrobię najlepsze ozdoby na salę. To nie mogło przecież być aż tak skomplikowane dlatego zamówiłam potrzebne przedmioty. Wcześniej oczywiście spędziłam długie godziny na portalach i blogach, które wyjaśniały jak krok po kroku wykonać poszczególne elementy. Będąc w hurtowni zaczęłam zamawiać wszystkie potrzebne elementy. Były wśród nich dodatki florystyczne do bukietów, które miały potęgować efekt końcowy. One sprawiały, że kwiaty nabierały innego blasku i stawały się o wiele bardziej atrakcyjne. Na dodatek specjalistyczne dodatki florystyczne były zazwyczaj przeznaczane do wyposażenia różnego rodzaju kwiaciarni. Ja jako osoba prywatna mogłam skomponować własny i indywidualny bukiecik. Ostatecznie wszystko przebiegło zgodnie z planem. Dodatki oraz ozdoby w postaci wstążeczek dotarły do mnie na czas. Ja miałam sporo czasu na przygotowanie własnych kwiatów. To stało się jednym z moich ulubionych zajęć. Na dodatek ćwiczyłam swoje zdolności manualne i zapominałam w ten sposób o zbliżającym się stresie. To było dla mnie bardzo ważne, ponieważ mogłam na chwilę pomyśleć o czymś innym.

Ostatecznie ozdoby, które sama wykonałam były bardzo piękne i wszyscy goście je chwalili. Były mojego autorstwa dlatego tym bardziej byłam z siebie dumna. Bukieciki, które stworzyłam ozdabiały całą świątynię oraz salę weselną. Wypełniały te wnętrza i sprawiały pewien klimat, który wszystkim się udzielał. 

Komentarze są wyłączone