Schładzalniki do mleka i przechowywanie

Schładzalniki do mleka i przechowywanie

 

 Mam gospodarstwo na którym hoduję krowy, kozy i owoce. Głównie na mleko, ale także na wełnę. Większość osób ma jedynie same krowy, ja jednak chciałam jakoś poszerzyć swoją ofertę dla odbiorców. Miałam nadzieję, ze dzięki temu będę mogła więcej zarobić, bo mleko kozie czy owcze jest trudne do zdobycia.

Schładzalniki do mleka przydatne dla odbiorców towaru

wydajne schładzalniki do mlekaJednak musiałam jakoś przechowywać to mleko, ponieważ odbiorcy nie zawsze zgłaszali się regularnie, a nie mogłam zostawić zwierzaków niewydojonych. Wiadomo, że nie ma szans by ileś tam litów mleka zmieściło mi się do jakiejkolwiek lodówki, nawet jeśli kupiłabym taką sklepową. Potrzebowałam dobrego rozwiązania, takiego też żeby było wygodne dla odbiorców. Zdecydowania się na wydajne schładzalniki do mleka. Są to wielkie zbiorniki do których wejdzie wiele litrów mleka. Ono tam sobie czeka w chłodzie na odbiór i się nie zepsuje. Ja się nie muszę martwić czy wybierać między niewydojeniem krów czy między marnowaniem mleka, bo odbiorca nie przyjechał. Dzięki schładzalnikom, moja praca tez jest łatwiejsza, bo nie muszę przelewać mleka do mniejszych pojemników. Ze schładzalników każdy może wziąć sobie tyle ile zechce do swojego samochodu transportowego. Każdy schładzalnik mam opisany, żebym wiedziała jakie mleko się tam znajduje. Najwięcej jest ich oczywiście na krowie mleko, bo krów mam najwięcej. Moje nowe rozwiązanie spodobało się moim odbiorcom. Teraz wiedzieli, że towar się nie zepsuje jeśli coś im wypadnie i nie będą mogli pojawić się na czas.

Ja także jestem spokojniejsza, bo nie martwię się przynajmniej o jakość i przechowywanie mojego mleka. Schładzalniki nie zajmują tak dużo miejsca, a o ich przydatności przekonuję się codziennie na każdym kroku. To była dobra inwestycja w gospodarkę.

 

Komentarze są wyłączone