Serwis jachtów i wyposażenie jachtów w ofercie

Serwis jachtów i wyposażenie jachtów w ofercie

Mój mąż pracuje w hurtowni łożysk. Opowiadał mi ostatnio o tym, że miał klienta,który przyszedł do niego po oringi do konserwacji jachtów. Pan ten na co dzień serwisuje właśnie różnego rodzaju łodzie i jachtu a także żaglówki.

Trudni klienci wybierają wyposażenie jachtów

wyposażenie jachtów

Jest taki jeden sklep żeglarski gdzie można przynieść właśnie jakieś zepsute części i ten właśnie pan je zabiera i serwisuje. Ten sklep motorowodny znalazł dobrego fachowca,bo ten klient naprawdę znał się na swojej pracy. Mąż interesuje się żeglarstwem także poprosił go o jakieś porady żeglarskie,bo mąż miał ostatnio jakieś problemy podczas żeglowania. Klient poradził mężowi żeby koniecznie zmienił osprzęt żeglarski bo ten co miał mógł mu utrudniać żeglowanie. Klient ten doskonale wiedział jak działa skomplikowana elektronika jachtowa i był podobno naprawdę bardzo poszukiwanym fachowcem. Klient pokazywał mężowi na folderach jak wygląda ekskluzywne wyposażenie jachtów jakie teraz naprawia. I były to tak naprawdę luksusowe pływające domu. Zresztą takie jachty kosztują tyle że i ich wyposażenie musi być luksusowe. Jeden jego klient zresztą mieszkał w jachcie przez całą wiosnę i lato mimo ze posiadał naprawdę piękny dom. Jednak mieszkanie na takim jachcie nie może przecież się równać do mieszkania w domu. Jaz mężem byśmy chcieli kiedyś przy okazji jakiegoś wyjazdy nad wodę wypożyczyć sobie taki jacht i trochę chociaż nim popływać. Teraz coraz bardziej popularne są takie wypożyczalnie sprzętów wodnych gdzie są dostępne także jachty. A ze względu na to, że dość często jeździmy z mężem nad jeziora chociażby po to by pożeglować to na pewno będzie ku temu okazja.

Ten klient męża powiedział, że może nam dać rabat do jednej takiej wypożyczalni sprzętu, w której właśnie regularnie serwisuje sprzęt a w tym jachty i żaglówki.

Komentarze są wyłączone